Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

e Viktor 1 yillik oyunu, uclemenin ilk parcasinin hic cikmayacagi platformda, 60 dolara nasil sokacaklar yoksa millete eheh... ME3 motoru falan yersen :P

Estel_Anorien said:

ya ağlayacağım artık bütün savelerimi formatlarla kaybediyorum eheahu. dragon eyci de kaybetmiştim me leri de kaybettim. 1den başlamak bayar. char hususunda fikri olan var mı?

http://www.masseffectsaves.com/

ve gibbed save editor ile secimleri editleyebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

konsol fanboylarini biliyor herkes. adama kufur et laf etmez ama konsoluna laf soyle cinnet gecirir. me3 motoru felan hikaye, zaten bu kadar cabuk cikan oyunda ufak tefek improvize haric ne yapabilirler ki?

bu arada o kadar abuk yorumlar goruyorum ki, adamlar me2 oyun suresi cok uzun diye yakiniyorlar. cevap verenlerde oyun rpg o yuzden diyor ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

son dlc de liara yeni shadow broker olmuştu konuşuyolardı reaperları durduruz bu bilgiyle tüm ırkların hükümetleri hakkında bilgi var burlarda falan diyip duruyodu savaş bile çıkartırım ben bu bilgilerle diyodu liara

bide bu oyunda ki ırklar genelde bi düşmanla karşılaşınca başka bi ırk keşfedip üstlerine salıyolar :) mantıken böle bşyde olabilir yeni bi ırk kurtarmaya gelir bunları

Spoiler alert...
Sosyal ağlarda paylaş

oyunlara dlc de dahil, ben de oynamadım ama yapacak birşey yok. konularda spoiler gereksinimini belirlerken konunun içeriğinin spoiler olayın gerisinde mi, ilerisinde mi olduğu tek kriter.

my documents/my games/my savegames'i boot drive'da tutmamak lazım, ben kurar kurmaz hemen taşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
o bana bi kere baska bi oyunu oynarken olmustu, araliksiz 27 saatmi ne suikoden 5 oynamistim, ana karakter prens sonra ordu komutani oluo filan iste, sizmisim sabaha karsi sonra annem uyandirdi uyku sersemi su diyalog gecti

-oglum kalk gumrukte paketin varmis, hadi gec olmadan git al gel
-ben niye gidiyorum yeaaa
-benmi gidicem, paket senin sen gidiceksin tabi
-ya askerlerden biri gidemiyormu, aliversinler iste uyuycam ben...
-ne askeri ya, iyice sapittin artik sen
-yahu ben komutanim, askerler gitsin olmadi lyon gitsin alsin gelsin ugrastirma simdi beni...
-hasbinallah ne askeri ne lyonu, kafayi siyirttin artik bak az kalk su bilgisayarin absindan dedim ben, usuttun iyice
-yaaaaa uyuycam ben, georg alsin paketi

FOVUSSSSSSSSSSSSSSSHHHHH (yorgani cekip yere atma efekti

-YAAAA UYUYCAM BEN RAHAT BIRAK BENI
-KALKTA GIT PAKETINI AL ALLAHIN CEZASI
-yaaaaa.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...