Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Savaş alanı eğlenceli olacaktır. Umarım tarihi mekanları görmemiz için dünyayı gezdirmezler.

yok hatta Dunya'ya sonuna kadar ugramayiz bile herhalde. daha once de dedim Dragon Age hikayesi olacak diye, resmi sitedeki zimbirti da iyice guclendirdi bu fikri:

Earth is burning. Striking from beyond known space, a race of terrifying machines have begun their destruction of the human race. As Commander Shepard, an Alliance Marine, your only hope for saving mankind is to rally the civilizations of the galaxy and launch one final mission to take back the earth.
Sosyal ağlarda paylaş

son dlc de liara yeni shadow broker olmuştu konuşuyolardı reaperları durduruz bu bilgiyle tüm ırkların hükümetleri hakkında bilgi var burlarda falan diyip duruyodu savaş bile çıkartırım ben bu bilgilerle diyodu liara

bide bu oyunda ki ırklar genelde bi düşmanla karşılaşınca başka bi ırk keşfedip üstlerine salıyolar :) mantıken böle bşyde olabilir yeni bi ırk kurtarmaya gelir bunları
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:
Earth is burning. Striking from beyond known space, a race of terrifying machines have begun their destruction of the human race. As Commander Shepard, an Alliance Marine, your only hope for saving mankind is to rally the civilizations of the galaxy and launch one final mission to take back the earth.

ahahaha şaka gibi. bioware'den yeni bir yüzük kardeşliğini toplayıp son savaşa gitme oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ps3 icin ME2 yi ME3 motoruyla yaptik, cok super oldu hiper oldu dediler gittim 2.5gb demosunu cektim

hicbi gozle gorulur degisiklik yok, ayni boku az cilaliyip sunmuslar iste, ustune PC olamsa evde ME2 yi asla oynamayacgaimi farkettim, o kadar igrenc geldiki kontroller kelimeler ile anlatamam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...