Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yanaklarda çıkan kıl/tüy

kozalak

Öne çıkan mesajlar

hahahaha:)))...veet çok başarılı bir tercih değildi bence,yüz ve yanak için en azından;),,ama tabi yanlış uygulamış da olabilirsin,iyice elinde ısıtman gerekiyordu mesela,ondan sonra yapıştırıcan,
kozalak said:

veet in ağdası çok dandik çıktı. sanırım bayanlara özel olduğundan. çekmedi bende kılları. ya da kullanmasını bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

lan bu da dandik çıktı. erittik sürdük. bekledik çektik. 2 adet çekmiş. her yapıştırışımda 2 tane çekti :D vazgeçtim. cımbızla aldım. bu aralar lazere para vermek istemiyorum.
ağda yeşil değil sarımsı bi ağdaydı. kuaförün kullandığı yeşil bi ağda belki ağdadan kaynaklı olabilir.. kuaföre gidişimde soracam.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

lan bu da dandik çıktı. erittik sürdük. bekledik çektik. 2 adet çekmiş. her yapıştırışımda 2 tane çekti :D vazgeçtim. cımbızla aldım. bu aralar lazere para vermek istemiyorum.
ağda yeşil değil sarımsı bi ağdaydı. kuaförün kullandığı yeşil bi ağda belki ağdadan kaynaklı olabilir.. kuaföre gidişimde soracam.
sarımsı ise sir ağda değil normal ağdadır o ahah
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

renk renk olabilir onlar rengi farklı diye farklı diildir.sir sirdir eheue
ama bence lazere para veremem kafasında olma.eğer uğraştırıyosa seans başı ücret ödersin zaten.ki yanaktaki o kıllar accık bişi olduğundan çok cüzzi olur ücreti.2 ayda bi seans oluyo .o da çok bişi diil zaten
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben maymun gibi adamım kıl açısından,
yanakları arada yaktırıyorum, ne bileyim işte ufak makineyle aldırıyorum
acilse jiletle kendim kesiveriyorum.

Lazer olayına nedense sıcak bakamaıyorm çünkü sakalım varken o kıllar çok doğal duruyorlar, yakışmıo sakallı adamın yanaklarının 0 olması
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...