Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Diablo 2] 1.10 yaması ya da uçuşa geçmiş blizzard

Sam

Öne çıkan mesajlar

bendim zed, arcane'in doğru yola dönmesi için skill hesaplayıcısı adresi verdim. yok tövbe etmezse arkadaşımdır demeyip peşine düşeceğim.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

duyan da lvl 99 karakter yapıyorum sanıcak..

realm da oynamaya başladım
artık editör ile skill değiştirme devri kapandı :(
level up ta iyi düşünüp koymam lazım yoksa boşa harcanır

poison & bone necrosu kasıyorum
lvl 12[hline]Should I pray
For all the hate to go away
Another day
I can never break free
Sosyal ağlarda paylaş

realm? b.net'i mi kastediyorsun?

level up olduğunda ille o anda vermek zorunda değilsin ki, kaygının nedenini anlayamadım. ben hiçbir karakterimde mutlaka gerekli olmayan dağılımları yapmam tam olarak emin olmadıkça ihtiyacım olduğundan..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

anlamı şu
misal assassin oynuyosun
elinde reserve skillpointlerin var
shadow master açık (skill olan)
ama sıkça ölmeye başladı eleman. ozaman bi skillpoint daha veriyosun. bakıyosun hala ölüyo bitane daha veriyosun ama hepsini abanmıyosun. böyle böyle sadece gerekli gördüğün skilleri arttırarark ilerliyosun oyun boyunca.

hell, act 5, single da 8x solo bitirmeye başladığında elinde kalan reserve puanları weapon block, burst of speed, claw mastery gibi pek dokunmadığın skilleri arttırmak için kullanıyosun.[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

editör'ün e'sine el sürmem valla, 20 tane biriktiririm kasa kasa (iskeletor çılgını olmadığımdan da o kadar kasmam :-p) sonra save yedekler bakarım işime, olmadı düzeltirim..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

niye kaybetsin ki?
çok komik bi örnek olmuş ne yani sonradan verince skill mi azalıyo?

ben 8x le sadece belli skillere 1'er skill point vererek normali bitirebiliyorum çok rahat. nightmarele de 9-10 skillpointin üstüne çıkmıyorum o da bi iki skillde sadece. bu şekilde tek bi karakterle baya güzel karakter yaratmış oluyoruz. itemlar da bölünmüyo...

bu arada hell bitirmeden pvp yapılmaz yapılmamalıdır...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 13 May 2003 01:57 tarihinde demiş ki:
abi o kadar skill i bekleteceğinizeönceden belirleyin azıktır günahtır hell act 5 e gelene kadar o skilleri boşa harcanmış oluyo (yastık altında türk lirası saklamak gibi bşi.. elbet değer kaybeder..)[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC

hellact 5'e gelince oyunu bırakanlar için söylüyorsan haklısın ama 'oynamaya esas hell act 5'den sonra başlayanlar' için ciddi bir kayıp yok.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

grudge ın neden hell bitirilmeden pvp yapılmamalıdır dediğini anlayamadım. bazen yardımcı yönleride oluyor ne tür itemlara ihtiyacın olduğunu skilleri nasıl dağıtacağına felan yardımı oluyor duelin. Bi de ben bowazon umla lvl 40 civarıyken bile duel yapıp lvl 70 lerin ellerine verirdim :-P Sam hatırlar belki :-P ;)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 13 May 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
grudge ın neden hell bitirilmeden pvp yapılmamalıdır dediğini anlayamadım. bazen yardımcı yönleride oluyor ne tür itemlara ihtiyacın olduğunu skilleri nasıl dağıtacağına felan yardımı oluyor duelin. Bi de ben bowazon umla lvl 40 civarıyken bile duel yapıp lvl 70 lerin ellerine verirdim :-P Sam hatırlar belki :-P ;)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

arcane'dir o dediğin, ben kendimi hatırlamıyorum.. :)

lvl 41'den itibaren her şeyi yapabilir amazon.. (buriza req) :lol:[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

snn forumlarına baktığından emin değilim doğrusu onun..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...