Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte kadınların o muhteşem 10 kelimesi

olitere

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

Osuran_boğa said:

ne dumura uruyonuz ya "peki" deyince

pekiye karşı en etkili silah bence bu evet. peki dendiği zaman o pekiyi sözlük anlamı ile algılamak

Olur mu ya.O anlık bir kazanma hissi yaratabilir ama akabinde çılgın bir kavgada kullanılmak üzere dişi tarafından hafızada tutulur.
Sosyal ağlarda paylaş

dişinin boks veya uzak doğunun savunma ve pataklama sanatlarında çalışmış olabileceği küçük fakat gerçek olasılığı hesaba katmıyorsun ama....gün gelir başına gelirse kim kimin yüzüne çarpıyor o zaman acı ama hafızalarda kalıcı bir tecrübeyle öğrenirsin fede arkadşım....:)
fede said:

sen de yüzüne çarpcan işte. peki demedin mi kızın sen, ben de yaptım. adam olaydın da fikrini düzgünce belirteydin diye
Sosyal ağlarda paylaş

evet buna katılıyorum kesinlikle...zaten erkeklere bir durumu üstü kapalı,farklı yollar kullanarak ima etmek yanlış bir tutum, pat dadanak söyliyeceksin ne demeye çalışıyorsan!!!...
gecko said:

sadece peki ya da iyi diyerek karşıdaki erkeğin onu anlamasını bekleyen kızlar ezik ruhlu insanlardır. bu da böyle biline.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

evet buna katılıyorum kesinlikle...zaten erkeklere bir durumu üstü kapalı,farklı yollar kullanarak ima etmek yanlış bir tutum, pat dadanak söyliyeceksin ne demeye çalışıyorsan!!!...
gecko said:

sadece peki ya da iyi diyerek karşıdaki erkeğin onu anlamasını bekleyen kızlar ezik ruhlu insanlardır. bu da böyle biline.

aynen öyle.

ayrılmak mı istiyorsun? söyle
kızacak mısın? kız
gülecek misin? gül

3 yaşından beridir şımartılarak ama aynı zamanda baskı ile büyütlen kızların genel sorunu yapacak bir şey yok. :)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında öyle değil!
Bir kızın bu şekilde tutum sergilemesinin birden fazla sebebi olabilir ama bu şımartılmasından kaynaklanmıyor....Şimdi sana olası vakalardan bahsediyorum.
1-Genellikle kızlar(nerdeyse %80)erkeklerin onlarla ilgilenmediklerinden şikayetçidirler,bu şekilde davranarak ilgi çekmeye çalışırlar....ki yanlış strateji
2-Katılmadıkları veya beğenmedikleri bir olayı veya görüşü,direk reddetmek,olumsuz cevap vermek yerine sözde "olumlu " ama iğneli cevap vererek aslında ne kdar anlayışlı varlıklar olduklarını göstermeye çalışıyorlar. ki gene yanlış strateji...
3-sen bilirsin deidklerinde ama daha sonradan "bak ben biliyordum böyle olacağını,söylemiştim ben sana"derken sana vicdan azabı çektirdiklerini düşünürler...ve bu zafer onlar için, sana başta "hayır"diye karşı çıkıp kendini üste çıkarmaktan çok daha keyif vericidir ...ki gene yanlış tutum!bir şey elde edemiyorlar bu şekilde.
4-....erkeği elde tutma çabası ve gene de savundukları fikirden vazgeçememe içgüdüsü onları böyle tutarsız, anlamsız cevaplar vermeye itiyor...
velhasıl bir sürü vaka var anlatabilceğim bunlar bazıları.
gecko said:

zeper said:

gecko said:

aynen öyle.

kızacak mısın? kız
gülecek misin? gül

3 yaşından beridir şımartılarak ama aynı zamanda baskı ile büyütlen kızların genel sorunu yapacak bir şey yok. :)
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

aslında öyle değil!
Bir kızın bu şekilde tutum sergilemesinin birden fazla sebebi olabilir ama bu şımartılmasından kaynaklanmıyor....Şimdi sana olası vakalardan bahsediyorum.
1-Genellikle kızlar(nerdeyse %80)erkeklerin onlarla ilgilenmediklerinden şikayetçidirler,bu şekilde davranarak ilgi çekmeye çalışırlar....ki yanlış strateji
2-Katılmadıkları veya beğenmedikleri bir olayı veya görüşü,direk reddetmek,olumsuz cevap vermek yerine sözde "olumlu " ama iğneli cevap vererek aslında ne kdar anlayışlı varlıklar olduklarını göstermeye çalışıyorlar. ki gene yanlış strateji...
3-sen bilirsin deidklerinde ama daha sonradan "bak ben biliyordum böyle olacağını,söylemiştim ben sana"derken sana vicdan azabı çektirdiklerini düşünürler...ve bu zafer onlar için, sana başta "hayır"diye karşı çıkıp kendini üste çıkarmaktan çok daha keyif vericidir ...ki gene yanlış tutum!bir şey elde edemiyorlar bu şekilde.
4-....erkeği elde tutma çabası ve gene de savundukları fikirden vazgeçememe içgüdüsü onları böyle tutarsız, anlamsız cevaplar vermeye itiyor...
velhasıl bir sürü vaka var anlatabilceğim bunlar bazıları.
gecko said:

zeper said:

gecko said:

aynen öyle.

kızacak mısın? kız
gülecek misin? gül

hayır öyle :)

okuyorum bakayım, hepsine cevap yazıcam ciddi ciddi sad

1- evet yanlış strateji. seviyoruz lan sizi bundan daha bir ilgi ne olabilir?

2- evet aferin bak, bu memlekette popoya popo denir

3- gibi gibi. çok inatçı kişilikler için kullanılabilir günlük hayatta, sevgili eş dost farketmez.

4- erkeği elde tutma çabası OLOLOLOL. bizi adam gibi sevin, bizdeki hem cinslerimizde çapkın değilse kimsenin kimseyi elinde tutmasına gerek kalmaz zaten.

o değilde, madem bu kadar aynı fikirdeydik niye en başında zıtlaşıyodun benle? bunların hepsi şımarıklıktan oluyor, elimi sallasam ellisi atmışı hesabı
Sosyal ağlarda paylaş

zeper, doganin kanunu nedir? Disi secicidir. Erkekler kadinlarin cevresinde dolanir. Hep kadin kazanir. Verdigin örneklerde yanlis tutum demissin ama hikayenin sonunda kazanan hep kadin olacaktir. Hele bir de kadin zeki ve güzelse, ondan daha yüksek bir canli yoktur dünya üzerinde. Kralicedir o.
Sosyal ağlarda paylaş

off haaayııırrr!!:) şımarık davranmak ayrı bir şey,o on kelimenin tüm kadınların ortak kullandığı ifadeler seçilmesiyle buna şımarıklık denmesi ise yanlış bir şey diyorum ben....Şımarık davranna çok fazla kız,kadın her neyse, var!onlar ayrı!!onalrı karıştırmayalım:)
Sosyal ağlarda paylaş

Nagini said:

zeper, doganin kanunu nedir? Disi secicidir. Erkekler kadinlarin cevresinde dolanir. Hep kadin kazanir. Verdigin örneklerde yanlis tutum demissin ama hikayenin sonunda kazanan hep kadin olacaktir. Hele bir de kadin zeki ve güzelse, ondan daha yüksek bir canli yoktur dünya üzerinde. Kralicedir o.

hep kadın kazanır?

bi ara forumda kadınları tavlayamazsınız onlar isterse tavlanırlar diyen bir tip vardı.

kesinlikle ya bayansın ya da eziksin. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...