Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Öncelikle resini 3.5k falan yap hızlıca. Sonracıma eğer paladinle manan bitiyorsa divine plea vs.yi doğru kullanamıyorsun ya da ikiniz beraber çok fazla dmg yiyorsunuz demektir.

Ben class'a hakim olduğunu ve resilerinizin az olduğunu düşünerek ikinci seçenektir diyorum. Resi arttırın bir de durduğunuz yerlere dikkat edin.

Sen warrior'unu heallemediğin zaman sürekli pillar kas, warrior'un adamların arkasından seni loslayıp pillara girmesin. Survival'larını kullanmayı ihmal etmesin. Intervene, heroic leap, bladestorm vs. snare'den vs. kurtulmak ve seni rahatlatmak açısından mükemmel.

Onun haricinde paladin warrior; ince cc'lerin olduğu, senin çok aktif olacağın ya da yerinde swapların gerekeceği bir setup değil. Warrior'un vuracak ağızlarına sen de healliyip arada stun falan atacaksın işte. Ben en son wotlk s7'de warrior paladin oynadığım için pek hatırlamıyorum setup'ı ama böyleydi yani. Healerla dps arasında swaplayıp dps'i snareliyordum, healerin manası bitene kadar. Hem paladinim istediği gibi geziyordu hem de dmg çok az olduğundan 1 saat de oynasak bitmiyordu o mana.

şuanda 2.7k oldu ress, rating 1540 oldu bugun, birkaç maç yaptık sadece, manam bitmiyo bukez :),ben sanırım divine plea yı iyi kullanmıyormuşum, çok zor bitiyo mana suanda.teşekkürler bilgiler için
Sosyal ağlarda paylaş

Melee swing targetın olsun bir tane sürekli, yok onun bunun peti, yok diğer takımın healerı vs herhangi bir şeye vur. Melee hit'den gelen mana gain çok çok iyi.

Divine Plea bufflandı zaten 4.0.6 ile, artık daha kısa sürede daha çok mana veriyor.

Divine Protection'ı üzerinde biri varsa sürekli kullan. Karşıda Mage falan yoksa Hand of Sacrifice'ını CD'si geldikçe at DPSine. Mümkün olduğu sürece overheal yapma. Divine Light ile heallayan paladinler gördüm, ama Divine Light spame manası dayanan paladin daha görmedim. Ben Holy Shock, Word of Glory, Flash of Light üçlüsü ile heallıyorum genelde. Sadece Haste proclarında 0.8 saniyelik Divine Lightlar atıyorum. Beaconlu targetı FoL ve HS ile heallayıp durduğum için sürekli 3 Holy Powerlı Word of Glory atma fırsatım oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hep dps konuşuyoruz da bu healerlar s1 den beri immortal nasıl olcak? R.shaman la 1v1 15 dakika uğraştım sonunda /bored çektim herif /dance çekti.Holy pala desen ayrı yalan.R.druid i söylemicem bile 5 senedir hoplayıp zıplıyolar sadece.

Yani bu dk ların warriorların arkalarındaki immortal healerları nerfleyip oyunu bi adam etseler dps classların imbalığından bukadar isyan etmeyiz.Çünkü her halükarda patlar arenada arkasında %1 den %90 a fulleyen adam olmadığı için.

CS oynuyorum refleksi olan kabiliyeti olan eziyo.Wowdan çok daha adil hiç olmazsa ;)

Şimdi gördüm ''Stealth is no longer broken by enemies using Demoralizing Shout or Demoralizing Roar'' iş işten geçti blizz ty.Başka enayi roguelar bul senin oyununa para ödücek lol
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ben sub rogue ile gearlı ve aklı başında hiçbir healerı solo kesemiyorum ahaha.

Ben de mage ile kesemiyorum. Anca stun proclayacak tam yerinde güzel güzel yoksa interrupt deepfreeze falan yetmiyor.Artı sen cast edene kadar adam 2 heal cast ediyor üstüne.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Immortal healer mı kaldı ya. Hp'ler olmuş 150k, healer en baba büyüsü ile 20k heal atıyor manasının %10nu yakıyor bunu atacam diye. 1v1 kalan her healer dps karşıısnda ölmeye mahkum artık. Öyle 20 dakka kaçarım ben falan geçmişte kaldı.

Patchten sonra druid hunterla maç yaparken rogueum dc oldu öldü. Üstüne 40dk mi ne o hunter ve druid kesemedi beni. En sonunda sistem yeter be diyip otomatik kaybettirdi oyunu bana. İşin komiği ben priest'im ve haste gear'ım olduğu için spiritim de yok pek ve buna rağmen adamlar %70 altına çekemediler manamı. HP'mi söylemiyorum bile zaten.

Kaldı ki adam gibi paladinler falan ölmüyor ya da manaları bitmiyor net. Benim şu an tek sıkıntım hero class ve recklesness + death wish açmış fury warriorla. (bkz. 80k burstledim şahitlerim var)
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ben sub rogue ile gearlı ve aklı başında hiçbir healerı solo kesemiyorum ahaha.

Paladin kesiliyor artık ama uzun sürüyor, bir de critlemen lazım biraz o yüzden 3/3 PW biraz da rng

İlk ShD= trinket
Sonra 60%lardayken vanish garotte - kidney FW açıkken bu da bubble forcelar.
Bubble sonrası Shdle kesersin.

Priestle atmadım duel patch sonrası ama kesmek zor bence, fear katil ediyor beni. Öözellikle SP'lere karşı
Shaman fail oldu zaten
Druid kesemiyorum bak 30dk duelim vardı patch öncesi değişeceğini sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

@Wispy, priest de shs'yle cd harcatıp dance açarak kesiliyormuş. Gerçi ben görmedim daha ama masq. 20k 20k 20k 20k ambush attım ololol diyordu bugün.

Genelde dance'a vs. fear, yüz yuvarla şeklinde geçiyor tüm duellerim patchten beri.

Acc.ımı suspend etmiş adiler 2 aydır oynadığımız takımın ismi yüzünden asd.
Sosyal ağlarda paylaş

RMP ile 2k MMR'dayız şu an.

Sıkıntı veren takımlar genelde DK setuplar o da mage'in üstünde kaldığı için kill'e giderken shatter komboları piç etmesi olmuş. Onun dışında patch öncesine göre daha iyi olmuş.

Gouge <3 <3

Bleedli targeta gerektiğinde peel yapabilmek çok hoş oldu. En küçük görünen ama en etkili bufflardan biri olmuş.

Onun dışında blinkleyen mage'e step+6sec kidney yetirince o el direk Block'a gidiyor, gitmek zorunda. :D (healer druid değilse das)
Sosyal ağlarda paylaş

2200 den ağır farm yedik, farmlayan setup:

disc resto shaman feral.

2.3-2.4k dan gelen mirrorlara hiç kaybetmiyoruz ama 1900 den bi geliyo feral warrior druid ölüyoruz. spastikler ya.

rage açıp migrate attım stormscale e bi de faction change, 45€ ya patladı arena gecesi bana. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...