Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyfendi sizin adini..... Eveeeetttttt!

reyou

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

ahahahah, ya ben bu arkadaşları anlayamıyorum. belli bi kitlenin fanı mı olmak lazım illa ki. ordaki caps'i de bana arkadaşım gönderdi, çok güldüm yani, komik bence. incici mi oldum şimdi ben? 4ch'e gülünce 4chan fanı mi oluyorum? ne bilim. anlamıyor ben sizleri.

sen şimdi alamancı oldun..

bi de sonraları, kış geldiğinde soğuktan poposu donan olacaksın..
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ahahahah, ya ben bu arkadaşları anlayamıyorum. belli bi kitlenin fanı mı olmak lazım illa ki. ordaki caps'i de bana arkadaşım gönderdi, çok güldüm yani, komik bence. incici mi oldum şimdi ben? 4ch'e gülünce 4chan fanı mi oluyorum? ne bilim. anlamıyor ben sizleri.

özet geçtim: gülün geçin abi, komik bence.

sdfs gülenden değil bu capsleri oluşturan adamlara söyleniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Artariel said:

nefret ediyorum inci sözlüğün ergenlerinden, 4chan özentilerinden am temalı boktan piclerinden.

en azından ne yazıyo, espri nedir anlayabiliyoruz. türkçe olduğu için. yani "ben ingilizce biliyorum 4chanden hiç cıkmam bunlar hedehödö" demiyoruz senin gibi.
ayrıca inci sözlüğüm savunmuyorum lan ben son üye alımlarından sonra girmiyorum artık. ciddi liseli kaynıyo arrtık çünkü. ama sırf şu posta uyuz olduğğpum için yazıyorum bunu. bi de bu tarz artislikler eskidi yavrum

özet geçseydin iyi olurdu ama haklısın kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

en azından ne yazıyo, espri nedir anlayabiliyoruz. türkçe olduğu için. yani "ben ingilizce biliyorum 4chanden hiç cıkmam bunlar hedehödö" demiyoruz senin gibi.
ayrıca inci sözlüğüm savunmuyorum lan ben son üye alımlarından sonra girmiyorum artık. ciddi liseli kaynıyo arrtık çünkü. ama sırf şu posta uyuz olduğğpum için yazıyorum bunu. bi de bu tarz artislikler eskidi yavrum

yalnız şu da "feysbug çok amele gaynüyü artıg ben de çıkmayı düşünüyüm" diyen recep ivedik tadında olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...