Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stratejilerde Defansif Bina

screamer

Öne çıkan mesajlar

said:
EagleEye, 21 Ağustos 2004 23:47 tarihinde demiş ki:
aokta stratejik bi şekilde dizilmiş bombard towerlar :)
hatta sen yıktıkça rakibinin paso yenisini yapması daha bi hayvani oluyo böle bayıyosun sonunda bırakıyosun oyunu :)

sniri bozucu ama ben iki adalı bir oyuda kaşrımdaki sırf onun bölgesine bombard tower dikerek ele geçirmiştim yani savunma değil saldırı için bile kullanılıyor karşıda kuşatma silahları yoksa vay onun haline mancıksız yıkılmaz 5-6 tane yan yana diktinmi[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

grand cannon!!!!ahahahah o neymiş bea!

tesla-cızbız

bide tabiki yuri's revenge psyhic tower!

ehe yolla o tankları!daha falza!faha falza!
nhıahıaıhaıhaıhı HEPSİ BENİMMMM ENİİİM RUHLARI VE BEYİNLERİ BEİİİM! NUHAHAHAHAHAHAA!!!!

generals zero hourda lazer genralin laser toweri war,oooeh bişi.[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vampire, 22 Ağustos 2004 00:05 tarihinde demiş ki:
Command & Conquer - Obelisk Guard Tower...Aletin sarj olma sesini hic unutmam...Bütün piyadeler tek atis, tanklar 2-3 atista inerdi, ne günlerdi :p

ficuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
buaaaaaaaaaaaaaaavmmmmmm

aaah ah[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 22 Ağustos 2004 00:13 tarihinde demiş ki:
stratejilerde defansif bina bilmem de
fpslerde defansif bira var.
açıyorsun efes'i, içerken oyun oynuyorsun, bu sırada iyi defans yapıyorsun.
tavsiye ederim..

bone abi iyi misin senin kafan 12 olmuş yat uyu bence istersen :)[signature][hline]http://www.frp-tr.net is back, and as powerful as you cannot imagine...
Sosyal ağlarda paylaş

son noktayı koyuyorum arkadaşlar

Medieval: Total War : Organ Gun

100 kişilik bir disciplened bizans piyade alayının bile nerdeyse yarısını öldürüp kaçmasını sağlıyor. Adam gibi gibi kullanıp 2-3 kere ateş ettirebilirseniz savaş boyu 3 bölük arbalesterdan bile daha iyi.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 22 Ağustos 2004 01:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...