Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Raid Party ve düşük fps

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Bir süredir raidlerde düşük fps alıyordum. Bugün bir kaç kişi rep için AQ 40 girdik ve orada bile 14 fps gördüm. Dalaranda ve Orgrimmarda genelde 40 fps ortalama.

AQyu iptal edip Dalaran'a döndük, 11 fpsydi. Raid disband edilip raid partiden çıktığım an 83 fps ye yükseldi sonra 50 civarı kaldı.

Raid partisinde olmamın fps ile alakası addon kaynaklı diye düşünüyorum. Var mı buna yol açabilecek bildiğiniz addonlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Wtf(Bütün addon ayarların gider yedekle istersen) i ve cacheyi silip update et addonarı
Bazı addonların eski scriptleri fecehat kasıntı yapıyor o yüzden wtf ı boşaltıp uiyi tekrar ayarlamak mantıklı olabilir ben öyle yaptım ultra dalaran 30 a düşmüştü patchdan sonra fps şimdi tekrar 65 felan oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki ben birşey sorayım,

i5 işlemci, 4gb ram, 1gb 310m ekran kartlı bir laptopum var. Herşey highda 8x antisotrop 8x aa falan oynuyorum oyunu takılmadan etmeden amaaaa;

Liquid details'i fairden yukarı getirince direk sular yok oluyor. İlk başta keyifliydi ama sonradan uçan gemiler, ya da havada yüzen balıklar baymaya başladı.

Acaba neden böyle oluyordur? Herşeyi update de ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...