Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapp

dylanN

Öne çıkan mesajlar

abi ben bir şeye çok sinir oldum yazmadan edemeyeceğim.

şu bi haftadır günden güne nolur beni arayın, whötsöpcöll diye gezen tipler çıktı. ekşisözlük'te falan sayfalarca yeşillendirin muhabbeti var. insanlar bilmediği etmediği kişilere numarasını verip arattırıyor yahu.

bu ne görmemişlik bu ne görgüsüzlük bu ne cahil gösterişliliğidir.

3 gün sonra gelir zaten anasını satayım kapalı bi komünite değil ki bu bilmemkaç milyon kişiye hizmet veren şirket.

ifade edecek sıfaf bulamıyorum ya.

ikibinbilmemkaçta ben tarayıcıda gmail üzerinden arkadaş da iphoneda götümüzü açarak beyaz atletle video görüşmesi yapıyorduk. bill gates servetini dağıtıyor kadar rare bişey değil. hani olay o şirket bu app da değil..

afedersiniz aç afrikalılar ekmeğe suya bu kadar saldırmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

https://eksisozluk.com/whatsapp--2239546?day=2015-03-14

buraya bir sürü sesli ve görüntülü görüşme özelliği olan uygulama yazıp malsınız amk temalı entry döşenen yazarlar herkesi kendileri gibi aptal mı sanıyorlar acaba.
he facebook messenger'in sesli görüşme özelliği var ama ben bilmiyorum, rehberimde her numarası olan arkadaşla facebookta arkadaşım çünkü değil mi.
gsm operatörleri bize interneti bedava mı veriyor lan? buradan görüşme yapma isteği nasıl fakirlik belirtisi oluyor. ayrıca sadece yurtiçinde kullanacağını nerden biliyorsun. kaldı ki bu şekilde iletişim çok daha avantajlıdır. hem fakir olsak ne olur, siz gsm operatörlerinden daha mı zenginsiniz ki oyleyseniz bile bize ne bundan. işiniz gücünüz zibidilik.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bahsettikleri limitasyonlarda sacma
Push ve background taskten bahsetmisler. Baya bir millet bsg cekmis.
abi zaten yaptiginiz sistem cok nanay. Once telefona gidiyor sanirim sonra adama. Illa telefonun acik olmasini, nette olmasini falan istiyor.

Bi viber gibi yapamadilar. Viberin desktop uygulamali sahane ama iste trde yaygin degil. Hatta tum dunyada yaygin degil.
Sosyal ağlarda paylaş

yok sanmiyorum ne privacy olacak.
Teknikte hede hodo diyebilirler. Sadece uzaktan kapatma ozelligi eklersin viber gibi birseye mis
Su an sacma geliyor. Genelde telefonu etrafa firlatip atan bir adamim. Pc basindayken uyardiginda viber super oluyordu.
Simdi yok sarjin az. Yok telefon nette degil (ki pc ile ayni wirelessten bagli nasil oluyorsa) diyip duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

bahsettikleri limitasyonlarda sacma
Push ve background taskten bahsetmisler. Baya bir millet bsg cekmis.
abi zaten yaptiginiz sistem cok nanay. Once telefona gidiyor sanirim sonra adama. Illa telefonun acik olmasini, nette olmasini falan istiyor.

Bi viber gibi yapamadilar. Viberin desktop uygulamali sahane ama iste trde yaygin degil. Hatta tum dunyada yaygin degil.

saçmalık şu cidden
facebook gibi olsaymış işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...