Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOOM3 - SPOILER ALERT !!! (Oyunici Tartisma Burdan)

Vampire

Öne çıkan mesajlar

heh bazıları oyunu beğenmemek için kasıyor ya, böyle keyif alayım diye değil de david copperfield'ın gösterisini "bak orada ip var kesin" diyerek seyredenler gibi kusur arayarak oynuyor.. :)

beğenmeyenler oynamasın biz de "sen doom 3'ü bile oynamamışsın" diye dalga geçeriz 10 yıl sonra.. :-p

ekleme: chem zaten medium setting bütün dokuları jpeg formatına dönüştürüyor sıkıştırmak için, elbette jpeg'e benzeyecek.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.

[Bu mesaj Sam tarafından 04 Ağustos 2004 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehue gif olmasın da:P

Yaf siz neredesiniz şuan ben comm centerden mesja atma kısımlarındayım?[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Birak communication bölümleri falan hikayeymis ya, abi ben su an delta labs a gidiyorum, monrail stationa gidip mars yüzeyinde kisa bir tren yolculugu falan bile var...Ama size tek bisey söyliim ilerde yaratik cesidi cok artiyor ve inanin firepoweriniz yaratiklara karsi oldukca (özellikle bölümlerin birinde oldukca düsük kaliyor ki artik ne bulursaniz salliyorsunuz yaratiklari öldürmek icin mermisizlikten) düsük kaliyor...

Eski doomdan daha efsanevi yaratiklarda cikicak ilerde, ve sizi temin ederim ki comm centre ve onun öncesi bölümler su an oynadigim yere göre cok daha rahat ve az gerilimli bence, gerilmekten kopucam birazdan, artik yaratiklarin refleksleri acaip hizlaniyor ve birkac darbe almadan öldüremiyorum yaratiklari (yeni yaratiklari tabiki, ilerde görceksiniz mutant marineler var, cok hizlilar, ss lerini görmüssünüzdür)...Tek umut bagladigim silahlarim plasmagun ve roket launcher, aslinda chaingun en baba silah ama mermi sikintisi cok fazla chaingunin, cok az cikiyor...Size bi tavsiye, oyunda chain gun mermisini sadece siradisi yaratiklara kullanin (o ne demek diceksiniz, bende görünce anlarsiniz diycem), hep biriktirin mermilerini[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 04 Ağustos 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
heh bazıları oyunu beğenmemek için kasıyor ya, böyle keyif alayım diye değil de david copperfield'ın gösterisini "bak orada ip var kesin" diyerek seyredenler gibi kusur arayarak oynuyor.. :)

evet abi işte bu yani süper bi tanım heheh
oyun yani sonuçta fazla kasmamak lazım
hoşuna gidiyorsa oynarsın
Sosyal ağlarda paylaş

delta labs ilk bölümlerde diilmi 7 8 saatir oynuyorum beni nası geçersiniz hiaaa[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

şu uzaydan geçilerek girilen bi bölüm var commlu bişi oradaydım ben

kaç saatir oynuyorsun sen[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynadıgınız ortam nasıl ?

yani ışıklı ve sesli bir ortam mı (ses dedigim bangır bangır müzik sesi degil tabi ama en azından evden birinin sesi veya ufak tefek ilginizi dagıtacak sesler)

henüz doom'u oynamadım ama hopladıgım oyunlarda hep evdekiler uyumuş ve gecenin körü oluyordu :)

bir de öyle deneyip oynayın bakalım hoplatacak mı :)
tabi hoplatsa bile "aslanım ben eheh korkmadım" falan diye yazanlar çıkacaktır onları es geçelim ehe korktugunu söyleyecek kadar cesareti olmayanlardır onlar (eyt be lafa bak)

neyse bir kaç gün sonra abimde deneyecem o zaman notumu yazarım oyun hakkında ( ama grafikler 10 valla oynamama gerek bile yok ssler yeterli grafik için)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zegna, 08 Şubat 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
fasıldan geldım
kafamda darbuka sesi var hala
gecmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

popcum ortami anlatayim, evde yanlizim, masanin altindan sadece 40wlik bir yer lambasi yerden monitörün arkasindan isik veriyor...evin geri kalani karanlik, kulagimda cok saglam sorround kulaklik ve baska ne ses ne bisey, 3 metre ötede de vantilatör var sicaktan gebermeyim diye...Zaten götüm atiyor, bu oyundan sonra karanliga bakip biseyler görücem zaten hayal gücümün yardimiyla ondan tirsiyorum...

Chem, ben dün öglen basladim, senin oldugun yerden benim oldugum yere gelmene en asa 4-5 saat var sanirim :)[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be gündüz gözü gördük bu gezegene isik düstügünü gördük en sonunda

Yolculuk bitti, yine geldik karanligin icine, son bi kez bana gündüz gözü gösteren bu trene bakiyim bari

Arkadan bi ses geldi, o ne lan hay a.k iki dakka fener tutmaya gelmiyor...Sen nesin birader !!!

[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...

Sosyal ağlarda paylaş

eagle belli sen de doom oynamamışsın, grafikleri ile tokatlıyordu insanı resmen oyun. amiga'dan pc'ye yeni geçmiş beni ve abimi hayret nidalarıyla kitlemişti başına..

3d grafik manyaklığını başlatan işte doom ve john carmack..

ekleme: lol ben de gaza geldim eagle, oynamışsındır belki ama unuttun herhalde o vakit için grafikleri nasıldı.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

[Bu mesaj Sam tarafından 04 Ağustos 2004 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe aynen azmo, double barreled shotgun ile beyinleri patlayarak geriye doğru uçan iblisler kadar keyifli az şey hatırlıyorum oyun anılarımda.. :)

ekleme: patates gamespot'ta 27 tane oyun içinden alınma video var, çekin seyredin işte.. ;)

blackice doom 3 sırf poligon abartarak yapmıyor o yuvarlaklıkları, bone'un tabiriyle 'numaralar' var. her 3d oyun motoru kullanır bunları, en ustaca kullanan en iyi görüntüleri elde eder. yoksa duvardaki her çıkıntı başına birkaçyüz poligon konulsa zaten şu söylenen makinelerle oynanamaz bu oyun. mesele numaraları ustaca kullanıp oyuncuya verebilmek o gerçeklik hissini. sistem gereksinimlerini kıyaslayın diğer oyunlarla, çok büyük bir fark yok ki abanılsın herşeyi yuvarlatabilmek için poligon sayısını çoşturmaya. doom 3'ten çok makineyi zorlayan 3dmark2001 testi de var ona bakarsanız..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

[Bu mesaj Sam tarafından 04 Ağustos 2004 23:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

henüz oyunu oynamadım ve şuana kadar devrim yaratacak sistemlere sahip oldugunu düşünüyorum. ama kafama takılan tek şey var oyunda neden fener, bazı zombilerin kafaları vb. yerler kare kare ?

şimdi orjinal ismi aklıma gelmiyor ama o yuvarlaklaşma olayını göremedim şimdiye kadar bazı yerlerde .

özellikle şu fener çok sinirime dokunuyo ve tutarken gözüken kahramanımızın parmakları sizcede biraz düz gitmiyormu?

yanlız bunun aksine bazı yerlerde ise mükemmel bir yuvarlama görüyorum çelişki yumağı oldum ! :-p[signature][hline] allah kahretsin kız çıkma teklifimi reddetti
toka vermedin mi kıza
Sosyal ağlarda paylaş

SPOILER ALERT!!!

doom 3'te bayağı ileriedim ve şimdi artifact kısımlarına geldim. (daha doğrusu şimdi oralardan biraz daha ilerlerdeyim.) ama oyunun bi yerinde hani dünyadan yardım çağırmanız gerekiyo ya, orca çağırmayıp cancel dedim ve gözlüklü adamın dediklerini yaptım. hikayenin gidişatı değişti mi değişmedi mi emin değilim.. o olaydan sonra hannibal'a benzeyen ve içine şeytanın girdiğini düşündüğüm adamın dedikleriyle doğru seçimi yaptığımı anladım. fakat hikayenin gidişatı değişti mi değişmedi emin değilim... benim olduğum yerlere dünyadan yardım çağırarak geleniniz var mı?[signature][hline]Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?
Sosyal ağlarda paylaş

draven o porgramlar iyice ağırlaştırır makineyi, düzgün oynayamazsın herhalde.. :)

çeşitli incelemelere linkler..

şu ana kadarki en düşük puan 89 ama diğerlerinin hepsi (1'e 8)94 ve üstü.. ve bunların hepsi devasa siteler de değil.. (para yedirilmiştir düşüncelerine binayen)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

Esas korku oyunu silent hill serisidir bence, etrafta yaratik yoktur ama her an ustune atlayacakmis gibi bir psikolojik baski olusur. Mesela silent hill 2'nin basinda kasabaya ulasmak icin birkac dakika boyunca dere tepe dag tas orman mezarlik gidiyorsun her yer sisler icinde garip sesler ama hicbir yaratik yok, budur iste korku, sagdan soldan yaratik firlamasi baydi artik diye dusunuyorum resident evildan sonra, Doom'un yeri ayri tabii ki de alip gorecegiz heh.
Yine aklima geldi silent hillde kayikla baya genis bir nehri gecmeye calisiyorum bilmem kac dakika ortam o kadar kasvetli ki olup olup diriliyordum, nasil yaratik cikmaz olur mu oyle sey biz resident evilda gormedik boyle derken bir sure sonra yaratik ciksa bu kadar korkmazdim dedim.
Boyle oyunlari konsolda ve buyuk ekran tv'de oynamamin zevki baska oluyor bunu da goz onunde bulundurmak lazim.[signature][hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

oh be
oyun rulzmuş harbiden
yaratık olaylarına falan bayıldım
sesleride hoşuma gitti

merak ediyorum
oyunu hangi settinglerde oynuyorsunuz ?

ben ultra high da aa yı 2 yaptım öyle oynadımi.
AA 2 olunca kastı biraz kapattıom
arada yine kasıyor ama idare eder..

High settinglerle Ultra arasında fark varmı pek ?
eğer fark yoksa high da AA yı mı açsam ?[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...