Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İndirimli Kanvas Tablo 70x105cm -- 50 TL

mavihisar

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar kanvas tablo işiyle uğraşıyorum. Kanvas tablo ihtiyacı olana uyguna yapabilirim. Mesala 70x105 tabloyu 50 TL den yapabilirim. Ayrıca elinizdeki bir fotoğrafı veya resmide mail yoluyla bana gönderebilirsiniz istediğiniz ölçüde yapabilirim. Mailim [email protected]

ÖRNEK Kanvas Tablolar (70 cmx105 cm)--50TL--

Tablo Özellikleri

70 cm X 105 cm
350gr - Açık Beyaz - %100 Pamuk Astarlı Kanvas
3cm Kenar Kalınlığı - Ahşap Şase - Asılmaya Hazır
Yüksek Çözünürlüklü Baskı Kalitesi
HP UV Korumalı Solmayan Mürekkep
Özel Saten Vernik Kaplama - Kolay Temizleme
Ahşap Kasnak Üzeri Germe - %100 El İşçiliği
İç Dekorasyonda Sade ve Şık Görünüm

Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ben de onu sorcaktım yav
İzmir'deyim, niyetim var böyle bir kaç tane tablo yaptırmaya ama astarı yüzünden pahalı tutar gibi geliyor...

Hocam mng kargo ile anlasmamiz var ortalama 5tl tutuyo kargo forum hatirina bisiler yaparim gene yada kargoyu ucretsiz gonderebilirim. Ayriyeten ilginize tesekkur ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Evet o yuzden sordum yerını zira kadıkoy ziverbeye onu getirtmek zaten bı para tutar hani sadece 50 lira vericek olsam veriim sorun degil suan cok ıstedıgım 2 tane tablo var resim elimde gonderıp onları yaptırtmak ısterım acıkcası.
Tamam mail adresime atin fotograflari [email protected] a kargoyu ucretsiz gondericem
Sosyal ağlarda paylaş

Komik kaçıcak ama acaba hollanda lale ekonomi patlamasıyla ilgili (ki kendim denedim ama olmadı) wall street money never sleeps filminde ki tabloya benzer bısıler yapabılır mısınız ınternette bulamadım kendım benzerını yapmaya calıstım ama olmadı, bir lalenin tamamının resmı bır sadece yapraklı kısmı hemen yanında ve altlarında lale fıyatlarının yukarıya dogru cıkıp ani düşüşü (ekonomik kriz) resmi olması gerekıyor. bunların hepsı var ınternette ama bırlestıremedım eger bunu yapabılırsenız ve bana gosterırsenız onay verdıkten sonra alımı yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Komik kaçıcak ama acaba hollanda lale ekonomi patlamasıyla ilgili (ki kendim denedim ama olmadı) wall street money never sleeps filminde ki tabloya benzer bısıler yapabılır mısınız ınternette bulamadım kendım benzerını yapmaya calıstım ama olmadı, bir lalenin tamamının resmı bır sadece yapraklı kısmı hemen yanında ve altlarında lale fıyatlarının yukarıya dogru cıkıp ani düşüşü (ekonomik kriz) resmi olması gerekıyor. bunların hepsı var ınternette ama bırlestıremedım eger bunu yapabılırsenız ve bana gosterırsenız onay verdıkten sonra alımı yaparım.

Olabilir hocam iyi bir grafikler arkadasim var fotograflar elinizde ayri ayri varsa onlari birlestirebiliriz fotograflari [email protected] adresine gonderin bir bakalim birlestirip size gonderim begenirseniz tablo yapariz
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

site karışıkta ben kapıda ödeme ile almak istiyorum site bildiğin alışveriş sitesiymiş bende sadece bu alan sandım

Evet alisveris sitesi reklamcilikla da ugrastigimiz icin alisveris sitesi gerekiyordu oraya koydum. Nerede sorun yasadiniz acaba yarin indirim kupon kodu vericem onu girerseniz kargo ucretsiz olacak. Yarini bekleyin isterseniz
Sosyal ağlarda paylaş

yok tamam acelem yok.bu tablolar için istediğinizi yapıyoruz tarzı bişi yok yada ben göremedim. mesela sadece paticiğe özel mi ?

ben hem istediğim bir resim hemde tony montana düşünoyurm.bayadır kafamda böyle birşey vardı tesaduf oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yok tamam acelem yok.bu tablolar için istediğinizi yapıyoruz tarzı bişi yok yada ben göremedim. mesela sadece paticiğe özel mi ?

ben hem istediğim bir resim hemde tony montana düşünoyurm.bayadır kafamda böyle birşey vardı tesaduf oldu :)

Anladim elinizde fotograf varsa [email protected] a atarsaniz onuda tablo yapabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...