Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İndirimli Kanvas Tablo 70x105cm -- 50 TL

mavihisar

Öne çıkan mesajlar

Doğrudan bu konuya yazayım, Yavuz Sultan Selim resmini bastırmak istiyorum ama yüksek çözünürlükte bir resim bulamadım.
İlgilenen arkadaşa sorum ne çözünürlükte olmalı minimum resmin düzgün çıkması için,
Paticikteki değerli dostlarım varsa elinizde koyun şuraya resimleri çok makbule geçicek bir arkadaşıma hediye etmek istiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

oba benim resim iyi olmuş.kargo şeyini söylesin arkadaş hemen alıcam onu

50 lira çok iyi fiyat cunku.bi araştırdım cok pahalı dışarlarda

hocam kargo kodu paticikforum dün yazdım arada kaynamış herhalde :) sipariş ekranında hediye çeki alanına yazılacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

mavihisar said:

Magnum said:

bende kız arkadaşıma hediye olarak yaptıracağım, siteyi şu an gezmedim ama kart ile ödeme yapılabiliyor mu? eğer evet ise fotografımı bekleyiniz :F

kredi kartı var hocam fotoğra için [email protected] a gönderebilirsin.

yolladım mail ile, magnum oldugumu da belirttim. teşekkürler

hocam maili cevapladım foto çok küçük ondan dolayı biraz daha büyüğünü bulabilirsen iyi olur en az 1024x768 olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

UniRoss said:

Doğrudan bu konuya yazayım, Yavuz Sultan Selim resmini bastırmak istiyorum ama yüksek çözünürlükte bir resim bulamadım.
İlgilenen arkadaşa sorum ne çözünürlükte olmalı minimum resmin düzgün çıkması için,
Paticikteki değerli dostlarım varsa elinizde koyun şuraya resimleri çok makbule geçicek bir arkadaşıma hediye etmek istiyorum....

hocam şu foto var ama bundan 50x75 cm tablo olur böyle bişi yapabiliriz. Büyük resim olursa daha büyük tablolar olurdu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...