Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

yok yok, öyle oyun falan indirmiştim 5 - 6 tane.

şimdi baktım, heralde az önce yaptığım işe yaradı. sadece 1 oyun indiriyor gibi gözüküyor şu an. o da 62'lerde. hiç olmazsa bardaki simge gitti. düzelmezse önbelleği sileyim gitsin.

bir de stajda olmama rağmen ve kablosuz ağ olmasına rağmen hiçbir web sayfasına falan giremiyorum. wifi açıp download'u bitirsem düzelecek belki yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışan sistem dosyaları kısmında download manager tarzı bi android sistem zımbırtısı olacak , onun ön belleğini silerseniz ve hatta durdurursanız DL hataları ayıklanıyo. Ayrıca ismini şu an hatırlayamadığım bi program var vidgetı flnd a var ekran için anında 3g vs herşeyi kapatabiliyor , ha bunu OS kendi de yapıyor settingsden fakat bu daha pratik oluyor. APN gibi bişiydi ismi heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

ShadowFax said:

nedanko said:

ilginc, ben giriyom dolphinden surekli. Bugun 1 saat kadar bakim vardi o ara denediyseniz olabilir. Simdi deneyin.

HTC'nin içinde gelen WebKit3.1 ile deniyorum sadece. girmiyor.

bende de durum bu.. galaxy s2 kullaniorum.. bu ara tesaduf oldu.. birkac farkli romla (stock rom dahil) deneme firsati buldum.. webkit engine kullanan hicbir browserla baglanamadim patiye.. en sonunda, presto kullanan opera ile acabildim sadece.. zaten desktopumda opera kullandigim icin link falan iyi oldu bu haliyle de..

su an bir sorun yok artik ama dolphin veya orjinal browserla kesinlikle giremiyordum patiye..

soyle yazmistim gecenlerde.. engine ile alakali bir durum var gibi.. ama dolphin, miren'le patiye girebilenler de var.. bilemeyecegim..
Sosyal ağlarda paylaş

All outgoing calls barred

Hayatımı karartti arama yapamıyorum su anda hatta 3g yle falan internete bile giremiyorum. Default şifresi 0000 mis hatta ayarlardan girdim değiştirdim ama bu hede bi türlü kapanmıyor. İmdat

Telefon ayarlarından girdigimde kutucuğa tikliyorum fakat disabled demiyor aktif olduğu halde yeniden activated diye mesaj çıkıyor bu ne lan imdat

Bu da resim

https://lh4.googleusercontent.com/-glb8veQK6D8/TkSYwV5G-eI/AAAAAAAAAO4/jlgGdENeyfA/s400/SC20110811-210406.jpeg

https://picasaweb.google.com/102960178090635664384/Pati?authkey=Gv1sRgCPfMoZ3WrIT7PA#5639800589652523490
Sosyal ağlarda paylaş

bi süredir kullanıyorum şu düşüncelerim var

- iphone kadar hızlı ve rahat dokunmatik menüleri iyi olmuş. ekranına film arkasına da kap çektirdim, kullanması daha da rahat oldu.
- hava durumu application'ı wildfire'a kıyasla daha fazla gün gösteriyor, ama sanki daha az bölgeyi kapsıyormuş gibi geldi, onu anlamadım. wildfire incek, bilkent, çayyolu vs diye ayırırdı, bu sadece dikmen diye gösteriyor konumu
- stand-by'da pili bazen 1 gün dayanmıyor, bazen 5 gün dayanıyor. belki de sürekli application update'i kontrol etmesiyle alakalıdır. zırt pırt "abi update var" demesini engellemeyi ve sadece manuel olarak update kontrolü yapmayı bulsam güzel olcak.
- wi-fi üzerinden görüntülü konuşma yapmak istedim ama olmadı. belki de sadece 3g üzerinden yapıyordur, emin olamadım.
- ekran koruyucusunu yana çekmek zor oluyor, epey bir çekmek lazım, az çektiğinde geri kapanıyor. wildfire bu konuda biraz daha iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

google liyorum ama nafile çözüm bulamadım all outgoing calls barred hatasına .

Benim için çözüm bulana kosta rika dan hediye alicam söz.

önce telefonundaki herşeyin bi yedeğini al sd karta veya bilgisayara, rehber-resimler-rom cart curt falan filan ne lazımsa,

sonra aç tuşları, *2767*3588# ile bas formatı, fabrika ayarlarına dönen telefonuna yedeklerini at, ve yoluna devam et.

aklıma başka bişey gelmedi şimdilik
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bi süredir kullanıyorum şu düşüncelerim var

- iphone kadar hızlı ve rahat dokunmatik menüleri iyi olmuş. ekranına film arkasına da kap çektirdim, kullanması daha da rahat oldu.
- hava durumu application'ı wildfire'a kıyasla daha fazla gün gösteriyor, ama sanki daha az bölgeyi kapsıyormuş gibi geldi, onu anlamadım. wildfire incek, bilkent, çayyolu vs diye ayırırdı, bu sadece dikmen diye gösteriyor konumu
- stand-by'da pili bazen 1 gün dayanmıyor, bazen 5 gün dayanıyor. belki de sürekli application update'i kontrol etmesiyle alakalıdır. zırt pırt "abi update var" demesini engellemeyi ve sadece manuel olarak update kontrolü yapmayı bulsam güzel olcak.
- wi-fi üzerinden görüntülü konuşma yapmak istedim ama olmadı. belki de sadece 3g üzerinden yapıyordur, emin olamadım.
- ekran koruyucusunu yana çekmek zor oluyor, epey bir çekmek lazım, az çektiğinde geri kapanıyor. wildfire bu konuda biraz daha iyiydi.

Ayarlar > Hesaplar ve Senkr > Arkaplan verisi ve Otomatik senk kaparsan pilin daha uzun süre gider.

Wifi üzerinden görüntülü konuşma derken gsm üzerinden bahsediyorsan eğer sadece 3g üzerinden oluyor. Ama skype gibi internet ortamını kullanan programlar wifi veya 3g farketmiyor. Skype-Tango-Qik-Viber-Fring en güzel örnekleri.

ekran koruyucu olarak istediğin marka telefonun ekran koruyucusuna istediğin gibi randomize ederek sahip olabilirsin. WidgetLocker
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

axedice said:

google liyorum ama nafile çözüm bulamadım all outgoing calls barred hatasına .

Benim için çözüm bulana kosta rika dan hediye alicam söz.

önce telefonundaki herşeyin bi yedeğini al sd karta veya bilgisayara, rehber-resimler-rom cart curt falan filan ne lazımsa,

sonra aç tuşları, *2767*3855# ile bas formatı, fabrika ayarlarına dönen telefonuna yedeklerini at, ve yoluna devam et.

aklıma başka bişey gelmedi şimdilik

3855 olucak o, nası bi yanlış yazdıysam artık, uyku sersemi o kadar oluyo heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Outgoing calls barred olayı telefonla değil şebekeyle ilgiliymiş, kostarikadan ispanyaya geldiğim anda düzeldi. Türkseli arayıp sorucam niye orda sorun yaşadım diye, heralde anlaşmaları falan yoktu gsm operatörüyle.

Bu arada vidyoları telefonu "düz" tutarak çekiyodum ben

______
| |
| |
| |
|____|

şeklinde yani. Ama bilgisayarda ilk defa izliyorum, meğer yan tutmak gerekiyormuş lolz. Şimdi bunu düzeltmek için nasıl bi program kullanabilirim?

edit : interneti wireless ne kadar hızlıysa o kadar hızlı. 30kbps falan diye bişey yok yani ehue. Gerçi max hız nedir bilmiyorum da o kadar yavaş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...