Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baska topicten alinti yaparak cevaplama oyunu

reyou

Öne çıkan mesajlar

Bir ustteki posta cevap olarak uyacak bisi alintilarsaniz daha basarili olur.

Kendinizi alintilamayin;
ha bide kaynak gosterin :)

lovecraft0Z said:

şimdi ben toss oynamaya çalışıyorum ama noobum

varmı bu işi çözmüş arkadaşlar burdan paylaşsak değişik taktikleri

http://forum.paticik.com/read.php?39,5012080#msg-5012080

edit: nese kisiselden olmasin ilki degistirdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:

AB lisanslı Sertifika olarak 154 IQ'ya sahibim.. 23 Yaşında Yıllık cirosu 130m euro olan bir İnşaat Firmasının %34 ortağıyım. Ki Zekam iş ortamındada başarısı oldukça kanıtlanmış bir çok iş adamı tarafındanda hayranlık ölçüsünde karşılanmaktadır . Spor Sektörüyle bağlantım ise'de Şu an türkiye üzerinde son 6-7 sene içinde yapılmış neredeyse tüm Stadların en az %30 luk bölümü firmam tarafından yapılmış olup örneklemek gerekirse

Olimpiyat Stadı
Kadir Has Stadı
Turk Telekom Arena
Yapımı süren Fenerbahçe Ülker Arena

Hatta Ukrayna'daki yine geçtiğimiz yıllarda inşaatı biten Shaktar Donekst stadına kadar Tarafımızdan Çatı , Yalıtım , Asma Tavan , Ara Bölme , Yükseltilmiş Döşeme uygulamaları yapılmıltır.

Ayrıca İstanbul içi bazı örnekler vermek gerekirse Palladium , Bayrampaşa Forum , Çerkezköy Kipa Alışveriş merkezi vb gibi Alışveriş merkezlerinin yine %28 ila %39 luk kısımları tarafımızdan yapılmıştır.

Ki neredeyse Tamamının ihalesinden pazarlık sürecine hatta uygulamadaki şantiye kısmına kadar bizzat bulunmuşumdur ve sorumluluğunu almışımdır aynı zaman da esna'da MBA eğitimimi sürdürmekteyim

Açıkçası zeka bazında senin eleştirini kabul edebilicek bi kişiselliğim mevcut değil fazlasıyla Tastiklenmiş ve Başarılı bir hayata mensup olduğumu düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...