Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cenaze töreni fantazisi

Brad

Öne çıkan mesajlar

biraz önce karar verdim ben ,
CANTA PER ME çalsın ,
sizlere vasiyetimdir

edit : yok baktim yanliş anlaşilacak , yakın bi tarihre bilerek ve isteyerek ölmeye niyetim yok , sadece karari şimdi verdim haber veriyim istedim

[signature][hline]Try to hit me , tempt me, push me, pussies,
I need a good reason to give this trigger a good squeeze...

[Bu mesaj hired_gun tarafından 21 Ağustos 2004 02:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 25 Şubat 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
ben cenaze toreni istemem.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

aynen[signature][hline]Aranel Elanessë
|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

Öeh ne biçim topik bu?
Bu arada ben Enya - May It Be isterim.
Ya da Blind Guardian - The Bard's Song.
Ya da Styx - Boat on the River.
Ya da Almora - Candle In The Night. En anlamlısı bu olur heralde.[signature][hline]horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
kalimeroyu izlememişsiniz belli ki. hepimiz birlik olup onu öldürmeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShekiLChoCuq, 25 Şubat 2003 22:05 tarihinde demiş ki:
Birbirinden saçma şeylerle, saçmalıklarla dolu bi ülke bence burası bu şartlar altında.[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]

mesela kendi alfabemizin cuk diye oturan harflerini kullanmak yerine, elin alfabesine uydurmaya çalışan insanların olduğu bir ülkeyiz..

kusura bakma ama yazınla görüntünü bağdaştıramadım..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hep düşünmüşümdür doggy die ama daa karar veremedim lacrimas profundere-break silence mi olsun yoksa for my fallen angel mi olsun acep :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

benimkinde bişey çalmasın
siyah bi lale diksinler mezarıma
bide gömecekleri toprağa çöp atan, işeyen, vb. yapan (yapılıyo cunlar bilen bilir) şahısları yanıma alabileyim. Bana yeter...
Aslında her hangi bir opeth şarkısı çalabilir. Tercihen Requiem. Kısa falan ama idare eder.[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkez törene yüzlerini göstermeyen başlıklı, siyah uzun cüppelerle katılsın. Mümkünse hava kapalı ve yağmurlu olsun, Siyah-gri bi tabutum olsun.Arka planda da Opeth-Requiem çalsın...[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...