Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkiye vs Avusturya [27.10.2010 - 20:30]

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

@huun, abi sen niye sacmaliyorsun anlamiyorum.
sc federasyonuna sikayet edersiniz gibi bi cevap olabilir mi
burasi forum herkes elestirisini yapabilir, bolum modu olarak susturmaya calisman hic hos degil.
///
2.bir milli takimda olabilir, hic tanimadiginiz kisilerden olusan 3. bir milli takim cikip nation wars tarzi bi turnuvaya katilabilir.
o zaman bu ben milli takim oyuncusuyum diyen adamin digerine bisey soyleme hakki yok.

bu yuzden burada takilin siz milli takimmis ehehe diyenlerin hepsi haklidir.
uzgunum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

2.bir milli takimda olabilir, hic tanimadiginiz kisilerden olusan 3. bir milli takim cikip nation wars tarzi bi turnuvaya katilabilir.
o zaman bu ben milli takim oyuncusuyum diyen adamin digerine bisey soyleme hakki yok.

bu yuzden burada takilin siz milli takimmis ehehe diyenlerin hepsi haklidir.
uzgunum.

3896456. kez yine tekrarliyim ben şu an dünyada en geçerli milli tkaımlar @esl'dedir. http://www.esl.eu/tr/sc2/team/695022/

evet dediğin gibi bi mahalle takımı kendine milli takım diyebilir ama gidip danimarkanın nobrain mahallesindeki milli takımla oynar :)
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

tutulmuyor öyle bir sistem yok. böyle organizasyonlarda tutuluyor sadece.

nasıl tutulmuyo kesin tutluyodur.

nattle nette herkezin lokasyonu belli. bakarsın kim kazanmışkim katybetmiş avusturya türkiye de. hop cıkar. ayrıca mac yapmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

@huun, abi sen niye sacmaliyorsun anlamiyorum.
sc federasyonuna sikayet edersiniz gibi bi cevap olabilir mi
burasi forum herkes elestirisini yapabilir, bolum modu olarak susturmaya calisman hic hos degil.

susturmaya çalışan kim? varsa milli takımın işleyişi ile ilgili fikriniz yazın, gerisi boş beleş tartışmadır demişim. yazana yazma dediğim vaki değil.

50 kere anlatıldı; 51. kere aynı şeyi yazıyorsun ama sen de. fistan kur milli takımını, oynayacak organizasyon bulabilirsen oynat takımını.

al işte ESL Türkiye admini burada, yıllardır bu maçları ayarlayan ve oynatan bir başkası burada. sanki bu adamlar "hayır loo benim kurduğumdan başka milli takım olamaz" demiş gibi tepkiler veriyorsunuz.

belki de aşırı tepki veriyorumdur, olamaz mı? olabilir. niye biliyor musunuz? 6-7 sene önce aynı muhabbetler çoooktan döndü bitti. şu başlıkta yeni birşey söylediğini zanneden büyük yanılgı içindedir.
Sosyal ağlarda paylaş

sosyoloji konusu haline gelmiş topic. bu ve benzeri yüzlerce topic gösterebilirim farklı oyunların milli maç konsepti turnuvalarından.
tf2 için de bu olmuştu biz oynarken. sonra artık dayanamayıp lanet olsun diyip dağıtmıştık takımı, sonra da kimse girmedi o kadar konuşup edenler sadece bizi baltaladı :) bu işlerle uğraşmak war arranger olmak filan uğraşmadan o stresi anlayamıyacağınız işler. Şu saatten sonra para verseler belki yaparım dediğim işlerden bahsediyoruz yani burda. Ayrıca şöyle de birşey var. Zaten Türkiye'de oldukça az oyuncu sayısı var her oyun için geçerli bu. Bu kadar az sayıda oyuncu olmasına rağmen insanlar birbirini yiyiyor. Almanya'da yada kuzey avrupa ülkelerinde zibilyon insan var oyun oynayan ve belli bir seviyenin üstünde olan. Onlarda ise bu problemleri çıkartan dahi olmuyor doğru dürüst. Yani bir topic açıp tartışıyorlar ama bm nin izi yok çoğunda. Bizde ise bir avuç oyuncu birbirini yiyiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için farketmez ki şu an takımdaki elemanlar gayet yetenekli oyuncular beni tek ilgilendiren kısım tutupda biri görgüsüzlük yapıp küfür eder veyahut QQ moduna girip f4 çekerse ne oluyor ?Pentagram adamlara bişi diyemem dedi pek hoşuma gitmedi karşındaki adam haketse bile milli takımım temsil ediyorum uğraşıyoruz reröre deniyorsa böyle şeylere kessinlikle tevazu gösterilmemesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne çok bık bık konuşan insan var ya, tiplere bak benim milli takımım değil denmiş, lan sabri de benim milli futbol takımımda değil ama oynuyor adam. Böyle forumlara yazmamak lazım bunları sonra önüne gelen laf söyleme hakkına sahip olduğunu, ağzına geleni söyleyip "eleştiri kaldıramıyorsunuz ama siz deeee" diyebileceğini sanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...