Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbol bir oyun değildir, ölüm kalım meselesidir!

Wacky

Öne çıkan mesajlar

Fotomaç reklamı. Ben bu kadar sorumsuz bi reklam görmedim. Holigan kitleyi çekmek için mi yapmışlar nedir, aşağılık bi reklam. Sarılın telefonlara arayın reklam özdenetim kurulunu. fotomaç falan da almayın. Fanatik güzel :p[signature][hline]Hatırlar mısın bir aralar OSI' de etrafa para saçan onurlu bi mage vardı.... VERİN LAN PARALARI GERİ!

Trust in my self-righteous suicide.
I cry, when angels deserve to die.

Phann
- Exca/Hib

Sosyal ağlarda paylaş

Eheh dün açıcaktım topic de reklamı bir iki kere daha izleyip öyle açarım demiştim. Arayınca tabi ki bulamadım o reklamı.

1) Bir reklamda en fazla ne kadar duygu sömürüsü yapılabilir?
2) Duygu sömürüsünün yanında bonus olarak, hangi reklam zavallı futbol manyaklarını "futbol ölüm kalım meselesidir!" diyerek futbol aşkını da sömürür?
3) Hangi reklam sürekli "biip biip biip" sesiyle insanı gerer?
4) Dünyanın en saçma 4. reklamı nedir?[hline]1) Bu reklamda yapılabildiği kadar.
2) Bu reklam.
3) Bu reklam.
4) Bu reklam.

Fanatik yönetir ayrıca :-P[signature][hline]Hayatın anlamını arayanlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

futbol aşkını bu reklamdaki gibi direk damardan girmekle anlatılabilinecek birşey değildir, öyle yapılırsa bu basit gibi görünen konseptin ruhu öldürülür.beğenmedim.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

E o yazan her pok ölüm meselesidir. En basitinde kalem açmak

Nasıl mı? Ben bi filmde görmüştüm bi adam kalem açıyodu. O sırada bi deli bu adamın arkasından adamı üzerine eğildiği masanın üzerine, dolayısıyla kaleminde üzerine itti :)
Demekki neymiş? kalem açmak dikkat gerektirirmiş, dikkat edilmezse ölüm kalım meselesiymiş. yaa...[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..

[Bu mesaj zydar tarafından 19 Ağustos 2004 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar iğrenç bir reklamdır. Televizyonda çıktıkça çok sinirleniyorum. Milletin ölüm kalım meselesi artık futbol olmuşta haberimiz yok..[signature][hline] Aşk ve pilav böceği
"To empty your mind is to fill your grave."

Llama, 13 Ağustos 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
ben delıklerıme onem verıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...