Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid 4.0.1

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ayılar!

Yazın bakalım single ve multi target rotasyonlarınızı :p

Dün ilk girdiğimde baya bi bocaladım açıkçası.

Single targetta, FF ile çekip, Mangle ile açıp, Maul, sonra Lacerate x3 ve Pulverize mı?
Lacerate x3 başlayıp, Pulverize, Mangle, Maul mu?

Multi daha beter. Swipe ile açıp, arkasından Maul, sonrasında tab-target Lacerate x1 ve Pulverize mı? :p
Sosyal ağlarda paylaş

Beyt said:

Ben 2 aydır falan oynuyorum restro druidle. Rejevunun 3.8k ticklediğini gördüm normal olarak ama 3k tickleyip 4.5k critlediğini görmemiştim şu gelen zımbırtılara kadar. Lifebloom falan critliyodu evet onunda son bloom kısmı critliyodu.

T9 set bonusu olarak rejular critliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben FF, Mangle - Maul, Lacerate ve Pulverize ile başladım hep.

Değişen bazı temel şeyleri biliyordum, test etmeden random yapayım dedim, aksilik gibi HoR geldi ama pek sorun yaşamadım grupta iyi gearlı bir SP olmasına rağmen. Bosslarda overaggro yapamadı zaten de, trash packlerin bir iki tanesinde mob çektiği oldu, o da pek sorun yaratmadı. En güzel şey 4.0.0 öncesi olan WoTLK contentinde hiç kullanmadığım kadar AoE taunt'u bir içinde dungeon'da kullanmamdı.

Zorluğundan vs. şikayetçi değilim ama WoTLK'in milletin nasıl AoE bağımlısı yaptığı ortada. Cataclysm gelene kadar milletteki bu mantalite değişmezse, birçok tank katil olur oyunda. CC yapmayı bilmeyen, AoE'nin dibine vurup aggro aldıktan sonra ölen ve tank'a "l2 tank noob" yazabilecek binlerce andaval var çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

dun biraz heroic yaptım moonkinle
moonfire spam COK EGLENCELI 8k dps falan cıkıyo sırf moonfire spamleyerek asdasdadsasdasdasd 0 mana falan gidiyo

kullandıgım spec ve glyph seti su

http://www.wowhead.com/talent#0IfrdRhMkouZ0c:sRbRqdmcz

tabi bu full dps amaclı yapılmıs bi spec degil.. daha dps amaclı dusunuldgu zaman mana suan dert olmadıgı icin blessing of the grove ve gale winds alınıp moonglow la dreamstate droplanabilir

dummy dps bu specle 13k nerdeyse full icc25 hc geariyla.. ve tek sp leather boot um olan fcking relentless pvp itemımla sdafasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...