Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot

akinci

Öne çıkan mesajlar

türkçe altyazı çıktı, google'a camelot türkçe altyazı diye arat, ilk çıkan siteye tıkla.

oo işler epey kızışıyo, yavaştan yandaş toplamalar, bi tarafta adaletli kral, diğer tarafta "yargı size kalmış ey halk" diyen morgana (cnms)

Merlin ne yapıyo o parşomenlerle onu merak ediyorum en çok, dizinin gidişatı güzel, 5 bölüm arka arkaya izlemek daha da güzel oldu.

Ayrıca ben arthur'un çocuğu koyduğuna inanıyorum o sahil muhabbetinde, 5 bölüme kalmaz çıkar kokusu, sonra bu postumu alıntı yapacam

yeni merlin ben olacam uleyyyn, acayip gaza geldim.

Sosyal ağlarda paylaş

evet ağır ilerliyor ama bence böyle daha iyi,neyin nasıl oldğunu adım adım sindire sindire görüyoruz...baştan hızlı başlayıp sonra sönmesi daha kötü olabilir,o yüzden dizinin ivmelenerek heyecanın artması daha iyi...

bunu seyreden şunu da seyretsin: game of thrones.burdan alamadığım gazı ordan alıyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

gençlik dizisi yerine geçen bölümdeki gibi karanlık bir tarz yakalasalar belki bişe olur.

^^
ergen sıtayla takılmaya başladığı zaman dizi gerçekten çok sıkıyor.
Ayrıca Arthur gerçekten çok kötü.
Fılaşforvırd daki elemanın oynadığı her dizi batmaya makhum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

şu bölümdeki mantıksızlığı/yapaylığı bizim diziler de yapıyor ama bu kadar göze batmıyor

ayrıca kral kayarken iyi, derebeyi kayınca mı kötü

Abi krala veren rızasıyla veriyor, derebeyi zorla alıyor. Kral 1 ine kayıyor, derebeyi haritanın yarısına kayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Skoko said:

abi dizi güzeldi de game of thrones dan sora banada sıkıcı geldi bu bölüm

Bu. Tamamen bıraktım ben, zaten benim okuduğum hiç bir Arthurian Legend'a da uymuyordu, sinir etti. Bir Mists of Avalon kalitesinde dizi bekliyorum ben hala.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...