Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitti galiba

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

aradım onu
sonra o beni aradı
2-3 kere
ya hep böyle oluyo aslında
kavga ediyoduk evde bu konu yüzünden ben gecenin bi yarısı giyinip gidiyodum
tam giderken lütfen gitme diyip aglayıp sarılıyodu
sonra barışıyoduk
2 gün sonra aynısı oluyodu
bi gün bıktım bu olaydan yazlıklarından gecenin bi yarısı bi arkadasıma gittim
ayrıldık seni özliyicem senden baskasını sevemem tarzı WoT döşedi
ertesi gün aradı aglıyarak gel yanıma lütfen diye
belki de ben hata yaptım alısmasını saglamıyarak
ama ben de bencilim ona ben gidiyorum sen ne istersen yap diyemedim bekle beni dedim
o da ne kadar bekliyebilirim bilmiyorum dedi
onun için de zor olay
son 2 ayki tecrübelerime dayanarak en geç yarın aksamüstü tekrar araraybilir
ben arıyıcam aramazsa barışmak için
istiyorum bu ilişkinin yürümesini
belki artık inatçılığa bindirdigim için istiyorum ama gerçekten yürümesini istiyorum bi şekilde

zaten en son aradıgında ben de sana aynısını yapıcam dedi
eger ayrıysak ne yaparsa yapsın teknik olarak aynısını yapamaz o yüzden barışıcagını düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dartanyan said:

Kızın böyle davranmasının sebebi bugün onun için çok özel bi gün.Çünkü kendisinin doğum günü ve en sevdiği insan(sen)ı yanında görmek istiyo haklı olarak.Bunun burukluğu diline vurmuş olduğunu üzüntüsünün sana karşı hırsa dönüştüğünü düşünüyorum.Beni değil parayı tercih etti gibi düşünüyo.

Eminim bu doğum günü psikolojisi geçince 3gün sonra falan düzelip senden, takındığı tavır yüzünden özür dileyecektir.Dilemezse de hakkatten bencil olan sen değilsindir odur ve o seni kaybetmiştir.

Benim yorumlamam bu kadar hadin hayırlı işler.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

dartanyan said:

Kızın böyle davranmasının sebebi bugün onun için çok özel bi gün.Çünkü kendisinin doğum günü ve en sevdiği insan(sen)ı yanında görmek istiyo haklı olarak.Bunun burukluğu diline vurmuş olduğunu üzüntüsünün sana karşı hırsa dönüştüğünü düşünüyorum.Beni değil parayı tercih etti gibi düşünüyo.

Eminim bu doğum günü psikolojisi geçince 3gün sonra falan düzelip senden, takındığı tavır yüzünden özür dileyecektir.Dilemezse de hakkatten bencil olan sen değilsindir odur ve o seni kaybetmiştir.

Benim yorumlamam bu kadar hadin hayırlı işler.

of sonra meric diyince kiziyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bu kız zaten bu lafın aynısını, "gidersen ilişki biter" diye gitmeden önce söylememiş miydi?

Mantıklı romantik erkek kafalarına girmeyin şöyle saçma sapan laflar eden kızları savunucam diye allah aşkına, ne alakası var doğum günüyle. Kızın bu adamın geleceğini falan düşündüğü yok, varsa yoksa kendi götünün keyfi, erkek arkadaşı yanında olsun arkadaşlarına göstersin, kapris yapsın, çile çektirsin üzsün bok püsür.

Sinirleniverdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...