Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünya benzeri koşullara sahip gezegen

Suark

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

yav butun umutlarımı batırdınız bee! oysaki ben emindim bizim haberimiz olmadan daha onceleri hatta ve hatta 60larda falan marsa donusu olmayan insanlı araç gonderildigine . bu yetmezmiş gibi 2. dunya savası sırasında nazilerin,russların vs.. toplulukların diskler uretip "ahanda ufo" die gozumuze soktuklarına ,sonra bunları usa nın alıp geliştirip gunumuzde filolar halinde semalarımızda dolaştırdıklarına ben bunların hepsine inanıyordum! butun umutlarımı yıktınız.

daha inandıgım bir çok sey var aslında! mesela ben "galactic federasyon" bunada inanıyorum :D nasıl biz senelerdir AB ye girecez diye kapılarda bekliyorsak ahanda dünya gezegenide AB kapısında beklemek gibi galactic federasyonun kapısında bekliyor:D yani inanıyorum bizim uzay gemilerimzide var hani oyle buyuk bir filo olmasada bir düzine kadar uzay gemimiz var artık bilmiyorum asgard tan mı aldık bilmem nereden mi ama var işte!

ahah bu ufo programlarindaki inanmak istiyorum mesajı gibi olmus. 10 sezon sg-1 izledikten sonra bende de olmustu bu etki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...