Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vize için Otel ve Uçak Rezervasyonu

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Selamlar

Vize başvrularında uçak ve otel rezervasyonu istiyolar.
Bunu hangi yöntemle hallediyorsunuz.
Ben 24 saatten fazla uçak rezervasyonu yapan bir yer bulamadım. Zaten bu akşam rezervasyon yaptırsam yarın başvuru yaptığımda rezervasyon bitmiş oluyor.
Otel için de ancak satın aılınıp daha sonra vize alınamazsa iptal ettirmek gerekiyor herhalde.
Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

seyehat acentaları rezervasyon yapabiliyor. mesela pegasus sadece birkac saat rezervasyona izin veriyor ama thy ya da british airways daha uzun surelere rezervasyonda tutabiliyor bileti.

yani yine aynı sekilde rezervasyon yaptırdıgını gostererek vize basvurusuna gidebiliyorsun.

otel icin de aynı sey gecerli yalnız sen otelde kalmayacaksın sanırım gittigin yerde. o zaman davetiyeye ihtiyacın var demektir. kalacagın yeri belirtmek zorundasın sonucta. en olmadı bir hostel'den rezervasyon gosterebilirsin. ille 5 yıldızlı hotel olacak degil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

THY Bir günlük rezervasyon yapıyor netten. Acentelerden daha uzun yapıyor mu?
Ben vizeyi alayım sonra ucuza uçak bileti buldugum firmadan bileti alıp buldugum düzgün bir otelde kalma niyetindeyim.
Asıl almak istediğim tarih çok yakın ve yaklaştıkça vize ile ilgili sorun çıkma ihtimali çıktığından biraz panik durum oluşuyor.Vize garanti olsa sorun yok rahat rahat yap işini de. Hatta hiç olmadı bir türlü turla git.
Ama işite işin yolunu bilmeyince acemi olunca iş daha zor oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...