Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En yerin dibine geçtiğiniz an?

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

Bi güç var ama aramanın gücüne ben inanmıyorum. onun için böyle bi topic açtım.
başlığa dönecek olursak kendi başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.

küçükken annem beni eczaneye ilaç almaya yollardı. ne ilacı anne bu diye sorduğumda "baş ağrısı için yavrum" diye cevaplardı ben de şüphelenmezdim tabi. yıllar sonra öğrendim ki adı Lindiol (hala unutamıyorum anasını satıyım) olan bu lanet olası ilac doğum kontrol hapıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hangisi bilemicem ama en son başıma geleni anlatayım.

Bu yaz Foçada deniz kenarında bi cafede armutlarda 3erkek oturuyoruz.3erkek olunca elbet geldi muhabbet karı kıza, ben de anlattım ulan 4s kuralı falan hakkatten diye girdim.İsim vere vere anlatıyorum bi de işte A... diye bi kız vardı kızı takmadım 2 yıl köpek oldu kovuyordum yine geliyodu,aldattım yine geldi işte facete falan hala mesaj atıyo diye anlattım anlattım.Sonra omzumda bi el vardı.A... tam arkamdaki armuta oturmuş dinlemiş bi güzel..Tolgaa nasılsın dedi gülümsedi.Rengim değişmiş benim tabi bu sırada falan soramadım da bişey.Arkadaştan aldım motorun anahtarını bi turladım sonra mesaj attım kalkın ordan diye kalktılar.Bi daha karşılaşmamak için köşe kapmaca oynadım kızla resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

True be kardeş.

Bu tip bi durum daha vardı.

Arkadaş kızın tekinden hoşlanıyodu lise 1deydik.Kız ortaokuldan arkadaşımdı farklı liselere gittik.Lisede kız biraz bozulmuş falan.Arkadaşa da boşver o kızı olm lisede hakkında iyi konuşmuyolarmış basitleşmiş falan diye mesaj atıyodum gittim mesajı kıza attım.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

Bi güç var ama aramanın gücüne ben inanmıyorum. onun için böyle bi topic açtım.
başlığa dönecek olursak kendi başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.

küçükken annem beni eczaneye ilaç almaya yollardı. ne ilacı anne bu diye sorduğumda "baş ağrısı için yavrum" diye cevaplardı ben de şüphelenmezdim tabi. yıllar sonra öğrendim ki adı Lindiol (hala unutamıyorum anasını satıyım) olan bu lanet olası ilac doğum kontrol hapıymış.

paticikte anneyle alakalı paylaşılmaması gereken bir bilgi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

Ibretlik bir paylaşım cCc
Sosyal ağlarda paylaş

Sene 2004, üniversitede ilk senem. O sıralar TV programlarına otobos kaldırıyorlardı. Yıldız Tilbe hastası bir oda arkadaşım vardı. Yıldızın konuk olduğu programa gittik TRT'de. Programın ortalarına doğru (O zamanlarda Yıldız kudurmuş gibi dans ederdi bilirsiniz.) dans esnasında yanımdaki salak ayağa kalktı, Yıldız aşığım sana diye bağırdı öküz. Tüm kameralar üzerimizdeydi o anda. Ben saklanacak yer bulamadım o kadar çabama rağmen. Yıldız buna el falan salladı. Tabi eleman el sallamanın şoku içinde zor zaptettik. O kameraların dönüşü sanki slow motion gibi gibi gelmişti o anda. Programın sonuna kadar diken üstünde gibi hissettim. Salak herif ya.:X
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Valla hangisi bilemicem ama en son başıma geleni anlatayım.

Bu yaz Foçada deniz kenarında bi cafede armutlarda 3erkek oturuyoruz.3erkek olunca elbet geldi muhabbet karı kıza, ben de anlattım ulan 4s kuralı falan hakkatten diye girdim.İsim vere vere anlatıyorum bi de işte A... diye bi kız vardı kızı takmadım 2 yıl köpek oldu kovuyordum yine geliyodu,aldattım yine geldi işte facete falan hala mesaj atıyo diye anlattım anlattım.Sonra omzumda bi el vardı.A... tam arkamdaki armuta oturmuş dinlemiş bi güzel..Tolgaa nasılsın dedi gülümsedi.Rengim değişmiş benim tabi bu sırada falan soramadım da bişey.Arkadaştan aldım motorun anahtarını bi turladım sonra mesaj attım kalkın ordan diye kalktılar.Bi daha karşılaşmamak için köşe kapmaca oynadım kızla resmen.

http://blogs.dallasobserver.com/dc9/cool_story_bro.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Sene 2004, üniversitede ilk senem. O sıralar TV programlarına otobos kaldırıyorlardı. Yıldız Tilbe hastası bir oda arkadaşım vardı. Yıldızın konuk olduğu programa gittik TRT'de. Programın ortalarına doğru (O zamanlarda Yıldız kudurmuş gibi dans ederdi bilirsiniz.) dans esnasında yanımdaki salak ayağa kalktı, Yıldız aşığım sana diye bağırdı öküz. Tüm kameralar üzerimizdeydi o anda. Ben saklanacak yer bulamadım o kadar çabama rağmen. Yıldız buna el falan salladı. Tabi eleman el sallamanın şoku içinde zor zaptettik. O kameraların dönüşü sanki slow motion gibi gibi gelmişti o anda. Programın sonuna kadar diken üstünde gibi hissettim. Salak herif ya.:X

cool story, bro
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Ortaokulda 8.sınıfa giderken beden derslerinde erkekler sınıfta soyunuyoduk kızların soyunma odası vardı..Sınıfta soyunduk falan tenefüsün bitme zili çaldı herkes çıktı biz 3 hayvan arkadaş olarak sınıfta kalıp topluca masturbasyon yapalım dedik başladık yapmaya 2dk geçti herşey güzel giderken sınıfta ceketini unutan 1 kız ve onun arkadaşı içeri daldı bizim arkadaşlar arkasını döndü ama ben direk elmdeyken yakalandm birşeyde yapamadım güldüler kaçtılar acaip utanmıştım ya :(

bu ne abi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...