Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Güzel bölümdü, en çok harun, hayalet ve akbaba için izliyorum.

Spoiler

Hayalet ve akbabanın düğün salonunda gelin odasına girdikden sonra harun ile çevirdikleri muhabbet çok güzeldi.

Ama ikinci sezon ercü muhabbeti bitmeli artık çok uzuyor ve diziyi karikatürize ediyor, yumruk olayı ile bağlanmasaydı keşke ercünün behzata kafayı takması hadisesi.

Hayalet bu aradan 10 numara adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Ercüment'te

Behzat kadar filmin önemli bir karakteri.
Yumruk olayından dolayı kafayı Behzat'a takması da oynadığı zeki-psikopat karakterine cuk diye oturuyor diye düşünüyorum. Gerçek hayatta da böyle değil midir, kıldan-tüyden sebeplerden insanlar bırakın tanımadıkları adamları dostlarını, sevdiklerini kırar,döker,öldürürler.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi yumruk olayı zaten Ercünün ne kafa yapısında bir adam olduğunu gözümüze sokmak için. Bu adam bu derecede kırık demek için. Bundan bu kadar olay mı çıkar diyorsanız bu ülkede lokantada karşısındaki adam sol elle yemek yedi diye tartışıp öldüren, "yan baktı" diye öldüren adamlar var.

Hani ne bekliyordunuz? Über bir teşkilat işi, geçmişte ercünün topunu inşaata atmış filan mı. Hani hakkatten merak ediyorum, kendisini arayan adamı bile öldüren, "iş yap" diyen müdürü öldüren bir adamla ağız burun kırarak katil konuşturan müdürüne senin a.k um diyebilen bir adamın karşılaşmasından?

Bence gayet ortama ve karakterlere uyan bir geçmiş olmuş. Amirimden de Ercüden de değişik bişi beklemezdim. :D

Sosyal ağlarda paylaş

@flameoffear
Çok haklısın.
Bundan 15 belki daha fazla sene önce tvda haber.
Adam lokantada birlikte içki içtiği arkadaşını mermi manyağı yapmış.
Sebebi de ne biliyor musun?
Öldürdüğü arkadaşı demiş ki:"Abi sen Rock Hudson'a ne kadar da benziyorsun."
Rock Hudson AİDS'ten öldü ya.Bu eleman da direk olayı "ulan ona benziyorsam bu herif bana homoseksüel diyor"kıvamına getirip tabancayı boşaltmış.
Sosyal ağlarda paylaş

AB'de birinci, toplam nüfusta ikinci oldu amirim. HELAL TEAM!

diyolla ki filmde ercü konusu kapanacakmış. yeni sezonda yeni maceralar olcakmış.
sonra başkaları da diyo ki film 2. kitaptan olacakmış.
ama benim bildiğim ercü diye bi karakter yok kitaplarda.
ifadeler çelişiyo, yürüyün şubeye.

btw şule var mıydı acaba kitapta? var mı okuyan eden?
Sosyal ağlarda paylaş

haftalık sonuçlar çıkar yakında, öyle bakmak lazım. genelde 15.-20. sıralarda oluyo haftalık bakınca. finali bilemem, görücez.

öyle çok fenomen dizi diil o bakımdan, nebleyim mesela şu öyle bi geçer zaman ki o an açık olan tv'lerin yarısından fazlasında oynuyo, aşkı memnu finali büyük rekor kırdı vs, o tip diil behzat ç. ama seveni çok seviyo. followingi var gayet sadık, her diziye nasip olmayacak bişey. iyi bişey netekim.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

AB'de birinci, toplam nüfusta ikinci oldu amirim. HELAL TEAM!

diyolla ki filmde ercü konusu kapanacakmış. yeni sezonda yeni maceralar olcakmış.
sonra başkaları da diyo ki film 2. kitaptan olacakmış.
ama benim bildiğim ercü diye bi karakter yok kitaplarda.
ifadeler çelişiyo, yürüyün şubeye.

btw şule var mıydı acaba kitapta? var mı okuyan eden?

"her temaz bir iz bırakır"ı okuom
şule var,
ercü yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...