Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

şantaj geliyo şantaj!
adamın ağzından laf çıkar çıkmaz behzat kırar kafasını katil olur diye korkuyorum a dostlar.

diğer yandan,
sçs akbabacığım <3

akbaba olmasa ekip silme mal yahu.
biri pavyon karısına para yedirir öbürü adı üstünde hayalet hayalet gezer ortalıklarda.
halbuki akbaba ne kadar nefis bi insan canıms.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Nedir bu dizi? İyi midir?

Genelde Emaleth bir şeye güzel dediğinde ben de aynı şeyi demiş ya da sonradan diyecek oluyorum. Mesajın sevdiğini düşündürdü bana. Ondan olsa gerek meraklandım şimdi.

Konusu ne onu bile bilmiyorum ama. İlk 3-4 bölümden öteye spo vermeyerek konsepti, kurguyu, sahne yönetmenliğini filan anlatsanıza bir?
Sosyal ağlarda paylaş

orda vurup, elinde silahla geldi öldürmeye calıstı vurduk falan diceklerdi, azına azına vurduğumun kötü adamı

ya konusu ankarada cinayet bürosunda bi başkomser ve kibinin yaşadıkları gibi, ama konsepti baya farklı, karakterler oyuncular hikaye, genel olaraş herşey kabaca gercekciliği abartarak sunulmuş. ortaya baya ilginc bişi cıkmış, dialoglar ve oyunculuk cok iyi, olarlay gizemlerde vasat üstü olunca baya güzel bi dizi cıkmış ortaya.

izlemeden anlamak zor işte, ama farklı bi dizi
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Nedir bu dizi? İyi midir?

Genelde Emaleth bir şeye güzel dediğinde ben de aynı şeyi demiş ya da sonradan diyecek oluyorum. Mesajın sevdiğini düşündürdü bana. Ondan olsa gerek meraklandım şimdi.

Konusu ne onu bile bilmiyorum ama. İlk 3-4 bölümden öteye spo vermeyerek konsepti, kurguyu, sahne yönetmenliğini filan anlatsanıza bir?

mesela ilk kez türk yapımı bi dizi izliyorum ben de ama beklentini çok çok düşük tut yoksa hayal kırıklığı direk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
BitTurk'e girdim şimdi ilk bölümü çekeyim diye, Up: 24.83 GB Down: 6.47 GB diyor. Ben buradan sadece bir dvdrip çektiğim gibi upload da yapmadım. Ne olay bu yahu???

Çekiyorum bakalım. Kocaman bir şey çıktı ama. Kaç dakika bu şey?
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

Zirveyi zorladigini saniyorum. Hem tv de hem internet fazla iyi oldugu soylentilerinin disinda surekli dizi yayindan kalkabilir gibi seylerde soylenmiyor degil..

dizi sanılanın aksine o kadar çok izlenmiyor diye biliyorum,

lakin star'da birşeyin farkındaki ciddi bir çekirdek kitlesi oluştu dizinin, fanboyları var.

Bir Küçük Kadınlar kadar izlenmiyordur Behzat Ç, lakin ondan daha değerli şuan da kanal içinde, izleyiciler içinde

o yüzden yayında tutuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

son bölüm baya iidi diyodum da 20. bölümün fragmanı gördüm oyy oyyy kaçmaz o bölüm =))

soru

ya bu behzat bi ara kızının ölümünün kamera kaydının peşine düşmüştü ya, ona noooldu ?? dizi aşırı uzun olduğundan dolayı hatırlayamıyorum herşeyi :)

kasedi kimin aldığını bulamadı ama şu son fragmanı izleyince güven kıraç'ın o tarif edilen tip olduğunu düşünmeye başladım. çıkar birkaç bölüm sonra ortaya kaset olayı tekrardan.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...