Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Hafta Eskişehir

vuvuzela

Öne çıkan mesajlar

Akhlaur said:

Çiçek var mı yok mu ?

Longshanks said:

Akhlaur said:

Mekan farketmez.Ayrıca ben iki kişi de gelebilirim.Dynun ın dediği çiçek hesabı.

abi ben de şunu anlamıyorum
pati buluşmasıysa niye başka adamlar da geliyo
ben de eniştemi getiriyim

Kıskanma canım.

sdfdsf çiçek olayını yeni anladım
sorry brö
Sosyal ağlarda paylaş

irl hiç birinizi tanımıyorum abi, nası haberleşicez?

del mundo'ya girip paticikten arkadaşlar gelicekti desem adam güler heralde :D

özcan da gecikecekmiş, yoksa girer girmez özcan'ı arıyodum deyip kurtulurdum aramaktan :)

cep telefonum ölü, haliyle telefonla haberleşme olanağımın da olmadığını şimdiden söyleyeyim asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Önce del mundo da buluştuk.Ben önce yanlış masayla tanıştım arkadaş oldum.Sonra çocuklardan biri aradığın insanlar biz değiliz dedi.Kalktım doğru masayı buldum sadece vuvuzela vardı.Otururken dynun la longshanks i gördük.Onlarla tanıştık.Sonra lyvanna geldi.Sonra stimpak dynun ı görmüş öyle geldi o da.Sığamadık baktık sende gelmiyorsun kalktık may day e gittik.Orda oturduk muhabbet ettik bir de.Sonra bir iki fotoğraf çekip öpüşüp sözleşerek dağıldık saat 11:30 12 gibi sanırım.

Biraz yetersiz bir anlatım ama aşağı yukarı böyleydi.Eğlenceliydi tabi hehe.Bir çok ufak detay falan filan tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ilk buluşmanın azizliği oldu tabi de öyle birbirini sıfır tanıyan topluluktan eğlence havasına iyi geçtik bence sdfsdfd

eğlendim ben iyiydi yani büyük potansiyel bekliyormuş eskişehiri :D
bida buluşak zaten bikaç haftaya.

fotoları koysam mı koymasam mı beni şimdi muallakta bırakıyonuz bi avuç foto lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...