Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

senin yüzünden ele güne rezil oldum. perişan oldum yaptıklarından sonra hala tutup seni düşünüyorum bulusup normale dönmek istiyorum, mallık bende bunca senelik ilişki hatrına desemde daha fazla yüz vermemek gerekiyor...ayrıca evet ettiğim beddualardan dolayı bunlar başına geliyor, geri çağırmayada niyetim yok. O bayıldığın senin değişmeni sağlıyan işinden de kovuldun şimdi neyle kime hava atacaksın görürüm seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Baba kadar senin gelmişini geçmişini...
+

Sevdiğinde, sevmediğinde…
Güvendiğinde, güvenmediğinde…
Yüzüne gülende, arkandan gülende…
Seviyorum diyende, sevmeyende…
İnananda, inanmayanda…

Hiç ama hiç…

Allah korkusu kalmamış…
En basit soruların cevapları ile bile HER NEYE İNANIYORSA İNANSIN imanı sarsılıyorsa, zaten inanmıyor demektir.
Kimseye, ama kimseye, inandığını ve hayatının her anında diline doladığını İSPAT ETMEK ZORUNDA DEĞİLSİN.
Bu tuzağa düşmemeliydin… Hele sen, hiç…
Sosyal ağlarda paylaş

Ben noktalama işaretlerinin nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Hayatım boyunca bunun eksikliğini çektim. Yan cümleleri ayırmayı, açıklama yapacağım yere iki nokta koymayı, sıralı cümleleri ayırmayı unutuyorum. Noktalı virgül ise tam bir bilinmez benim için.

Hiç uzun, güzel, akıcı, içten bir mektup yazamadım sevdiğim birine. Hep içime attım hislerimi, düşüncelerimi. Korktum acaba bir yerini yanlış yaparım da bana güler mi diye.

Çok mutsuzum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...