Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

omurgalı anatomisi lab'dan 74 alsam geçiyodum. hoca bi sorudan -2 puan verdiği için (yazıyla EKSİ İKİ) ve açıklaması 'fazladan bilgi vermişsin ben bunu okumak zorunda değilim).

bu yüzden kaldım ve büt var saat 3'te bugün. 2 kitap var önümde satır satır biliyorum. 80-90lık kağıt vermiştim geçen son sınavda. biyerde 'ile' yazdığım için bütün soruyu çizen falan bir adam var karşımda.

bu sene okulu bitirmem buna bağlı eğer geçirmezse bakın söz veriyorum gazetelere çıkarım 3.sayfadan hocasının ağzını burnunu kırdı diye.

göt semih. honozbu çocuu semih
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

omurgalı anatomisi lab'dan 74 alsam geçiyodum. hoca bi sorudan -2 puan verdiği için (yazıyla EKSİ İKİ) ve açıklaması 'fazladan bilgi vermişsin ben bunu okumak zorunda değilim).

bu yüzden kaldım ve büt var saat 3'te bugün. 2 kitap var önümde satır satır biliyorum. 80-90lık kağıt vermiştim geçen son sınavda. biyerde 'ile' yazdığım için bütün soruyu çizen falan bir adam var karşımda.

bu sene okulu bitirmem buna bağlı eğer geçirmezse bakın söz veriyorum gazetelere çıkarım 3.sayfadan hocasının ağzını burnunu kırdı diye.

Abi hayatım gözümde birden parkta bir yürüyüş gibi oldu.

Teşekkürler ama taziyelerim seninle, kolay gelsin.

ps: Bir kere cenazede yakınını kaybedene geçmiş olsun, kolay gelsin demiştim.

Bazen baya aptalım arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

off çok kötü ya, kolay gelsin dayıreyis.

xunn said:

ps: Bir kere cenazede yakınını kaybedene geçmiş olsun, kolay gelsin demiştim.

normal bişey lan bence, aptallıkla ilgisi yok

dur ben de içimden geleni söyleyip rahatlayayım
bütün dönem 3 ders yaptın son 2 haftada 2 tane ödev istiyosun, bi de üstüne üstlük ek ders yapıcam falan diyosun, ama ek ders için verdiğin tarih ödev teslim gününden 2 gün önce
neden böyle yapıyorsun halbuki tatlı da bi herifsin abili mabili konuşuyosun derste ama mağdur duruma düşücez la senin yüzünden ayıptır.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Üniversite mezunuyum 2 Sene oldu hala iş bulamıyorum. Dayımın deri fabrikası çanakkalede, amcamın hoteli dalyanda, eniştemin kimya şirketi tuzlada lan bitanede avrupa yakasında kursanıza niye o kadar uzaklara gittiniz bari siz yardımcı olun. -_-

http://i.imgur.com/nHPGF.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sütaş, öyle bir süt yapıyorsun ki içemiyorum ya, yağlı yağlı o ne öyle lan. halbuki içim süt öyle mi, sek süt öyle mi lıkır lıkır gidiyor valla. zaten evdeki içim süt bitmiş o yüzden seni içtim ama pişman oldum nerdeyse, ağzımın tadı gitti valla. yarın ilk iş çıkıp süt alayım mm.
Sosyal ağlarda paylaş

şaka maka aptal sütaş süt yüzünden baya işkence çektim, bi ara kusup rahatlasam mı diye düşündüm ki ben 6 yaşından beri kusmadım

ayrıca daha diyeceklerim var
yav hoca, hoca, git doğru düzgün bi mail al allanı seversen, okulun dandirik mailini kullanıyosun hala sonra ödev ulaştırmak için 2 gün boyunca aynı şeyi yolluyorum "hocam gene olmadı galiba kehkeh" diye
kanlı isa yeter artık ya
Sosyal ağlarda paylaş

duygusal bi karaktere sahip olduğum için kaybetmeye devam edeceğim. her ne kadar bu karakterimi değiştirmeye çalışsam da başarısız olduğumu ve olacağımı adım gibi biliyorum.

ne vardı şöyle bi 10-15 sene önce doğmuş olsam? ya da karakterim böyle olmasa şu an?
sokayım şu yüzeysel ilişkelere. (evet uzanamadığım ciğere mundar diyorum)
şu soğuk duruşuma da sokayım ayrıca. soğuk biri değilim ama görenler ilk izlenimi bu şekilde algılıyolar-haklılar da.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...