Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

var

genelde ceza yiyen kimse "abi haksızlık var yahu!" diyor ama yok öle bişi. alabildiğine eşit bi sistem.

keza bi sürü adam var lan! modlar, adminler.. sitenin yarısı yönetici bi şekilde. bi hata olduğunda yürügit lan diyecek çok adam var.

ben bu aralar kendi popomun derdindeyim. şikayetlere bakmıyorum gibi bişi. bakılmayanlarını bulup bakıcam ama gelen şikayetlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Burada bir kez daha ancak daha detaylı olarak söylüyorum: Türkiye TAKIM OLAMAYAN BİR TAKIM. Takım olan takımlar Almanya, Fransa, Yunanistan, Sırbistan, Litvanya, İspanya. Aradaki en önemli fark şudur; bu saydığım takımlar da sahaya kim çıkarsa çıksın aynı oyun anlayışıyla mücadele ederler ama bizim takımımızın hiçbir zaman belirli bir oyun anlayışı yoktur, hiçbir zaman aynı şekilde mücadele etmezler ve hatta aynı oyun içerisinde bile aynı şekilde mücadele etmezler. Biz de başarı GAZLA-MOTİVASYONLA sağlanır, günlük başarılardır ama bu saydığım ülkelerin takımları her zaman bir plana, bir programa bağlı kalırlar. 2 turnuva üst üste 13üncü,14üncü olabilirler ama bu plana bağlı kalarak bir sonraki turnuvada en iyiyi yakalayacaklarını bilirler, yakalarlar çünkü. Biz de oyuncular tek tek ön plana çıkarılır:Örnek...Hidayet. Bu takımlar da Hidayet'ten kat kat iyi oyuncular dahi asla takımın önüne geçemezler. TAKIMdır çünkü onlar. TAKIM GİBİ TAKIM asla ve asla bütün bir turnuva genelinde her maç 12-13 faul atışı kaçırmaz. Kaçıran takım takım olamadığını ispatlar, bu durum oyuncularının ciddiyetsizliğini-laubaliliğini gösterir.

Oh be, rahatladım lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...