Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

bazen tek gerçeği kendim olarak düşünüyorum. tanıdığım insanlar, dostlarım, sevgilim, yürüdüğüm yollar.. hepsi 010010 lerden oluşmuş npcler ve koca evrende yalnızım.. öldükten sonra ce e hepsi şakaydı aslında hepsini seni denemek için yaptık diyecek olan bir mekanizmanın varlığından korkuyorum, bardağımın son yudumunda olan katran kahveyi yudumlayıp sigaramı söndürürken puf diye uçuyor bu düşünceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Valerius said:

Şu ttnet'e gerinecen gerinecen gerinecen ağzının üstüne bir...

Al benden de o kadar. Fatura fazla gelmiş arıyorum bakıcaz diyorlar. Sadece oda değil telefonda fazla gelmiş. Bildiğin dolandırıyorlar vatandaşı. Çünkü ikiside sabit ücret. Şu superonline adsl i araştıracam oda dolandırıcı değilse düşünmeden geçicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini erkekleri kontrol ettigini sanan ve buna "iliski yasiyorum cicim" kisvesi altinda sadece ve sadece kendini kandiran hatun kisilerden nefret etmiyorum. Daha yogun bir duygu bu. Acima sanirim...

Ayrica yarin kavurma var lan. :D
Hepinize kisi yada inanç gözetmeksizin, tatli rüyalar ve iyi bayramlar...
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar feci osuruyorum, tutunca kötü oluyo, g-g-g-gark g-g-g-gurk sesler çıkıyo, millet anlıyo daha kötü. Osururken de hep utanıyorum, yalnız otursam bile. İnsanlığın var olan medeniyetini, uygarlığını düşünüyorum, klasik müzik dinleyen insanları düşlüyorum, sonra osururken sandalye üstünde hafif popoyu kalıdırıp öyle osuran beni düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...