Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Yahu 40 kere birşeye clickleyeceksiniz, abartmayın.

Ben zaten devrim niteliginde bir ozellik demedim ki haci.Bazen insanin acelesi oluyor , ugrasmak istemiyor yada 40 klik yapmaya useniyor.

Mesela benim druidin 3 specinin de geari iyi durumda,an oluyor dual-talent yetmiyor raid`in tanki falan dc oluyor bir kosu talent sifirlayip yeniden speclemem gerekiyor.Elle tek tek dizecegime, her spec`in her talentini surekli aklimda tutacagima acarim netten tiklarim donerim raidime.

Ama yukarida da dedigim gibi vazgecilmez , mukemmel bir ozellik degil sadece ufak capta zaman zaman isini kolaylastirabilecek birsey. Isteyen kullanir isteyen kullanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

1 - Serverlar 17`ye kadar kapali avrupa saatiyle 16 demisler orda ufak bir hata olmus.

2- Accountunla ilgili bir islem yapmiyorsun zaten login olup,hatta tiklayinca kendi kendine de yapmiyor o isi.Sana sadece bir adet /`li komut veriyor onu chate yapistiriyorsun o da talentlari diziyor. Yani netten macro alip kullaninca ne kadar guvenligin tehlikeye girerse bu da okadar tehlikeye sokar.
Sosyal ağlarda paylaş

illaki oradan indirmek zorunda değilsiniz arkadaşlar

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors ahanda şurdan 3.3.x -> 4.0.1 i altındaki kısımda görebilirsiniz patchleri

sol taraftaki isimler patchi yayınlayan site vs

sağ tarafta US GB fln yazıyor. GB nin altındakileri indireceksiniz. mesela benim rapidshare hesabım var çatır çatır indiricem linkleri aldım 11 part
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...