Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Event

moriQ

Öne çıkan mesajlar

3 aylık ara vermek tam bir aptallık nbc bu yüzden bu diziyi bitirecektir. Hatırlarsanız abc aynı hatayı yapmış ve flashforward da aynı yüzden iptal edilmişti. Ratingler 11 milyondan 5.3 milyona kadar geriledi 8 milyon barajına ulaşamazsa (ki bu zayıf oyunculuk ve berbat senaryo ile mümkün değil) 2. sezon olmayacaktır.

Potansiyeli olan iki dizinin kaderi aynı hatalar sebebiyle son bulacak. Aşırı şekilde flashback manyaklığı, hikayeyi oturmadan önce bölük pörçük şekilde sunma merakı ile bu tekniği kullanarak lost s1-2-3 gizemini yakalamaya çalışmak pek işe yaramıyor. Bunun üzerine kötü oyunculuklar, önceden tahmin edilebilir senaryo ve kurgu diziyi berbat bir hale getiriyor.

The cape, the event gibi berbat dizilerin nbcde olmasının sebebi angela bromstad. Dizi/eğlence programlarının rating ve kalite açısından yerlerde gezmesi sebebiyle işine birkaç hafta önce son verildi yeni isim eski berbat projeleri ortadan kaldıracağı için tutkunu olanlar varsa kendilerini şimdiden bir 2. sezona hazırlamasınlar diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ben izlemiştim biraz ama beğenmemiştim.

yiğidi öldür hakkını yeme demişler. emek vermişler. o kadar da dandik değil ama ne bileyim böyle lost gibi kendine bağlamıyor. devletin eline düşmüş ölümsüz bir grup insan vardı. bunlar secret society gibi bişiy ama hiç sürükleyicilik katmıyordu hikayeye bu unsur mesela. ortada secret society ölümsüz (yaşlanmıyolar sadece, ölüyorlar ama) tipler varken bir mystery/thriller etkisi yaratamamak nasıl bir yetenektir bilinmez. bir sonraki bölümü merak ettiremediler bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Son dönemlerde diziler çok kötü. Bir Lost geldi, ortalığı dağıttı, şimdi herkes bir özentiyle o tarz şeyler yapmaya çalışıp batırıyor. En iyisi yine uyarlama diziler gibi. Sanki önceden hazırlanmış bir kurgu yok da çoğu dizide, bölüm bölüm yazıyorlar.

Event biraz iyi gibiydi ama o da aynı şeyden muzdarip gibi geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

lol

2.5 billion adam getirecekler derken tuttu koca gezegeni getirdiler =)) hadi zaten dizide çok saçmalıklar var kafaya takmamak lazım herşeyi tamam da, abi koca gezegen ya, nası getiriyosun sen onu, nası koyuyosun öle dünyanın dibine :D bunun etkileri var orbiti var cartı curtu var =))

simon evolve oluruz fln dedi en çok onu merak ettim, sean da hala protector sözde =)

Sosyal ağlarda paylaş

ben izliyordum ya. en azından bölümü izlerken pek sıkmıyordu son 8-9 bölüm. Hani bir sonraki hafta ne olacak diye merak ettirmiyor ama mevcut bölümü izlerken en azından sık sık aksiyon birşey olduğu için izleniyordu. Ama network dizilerinde seyirci kitlesi bir kere düştümü toparlamaları imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...