Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm- Yeni Char.- Hangi Battle Group-Server?555

hunty

Öne çıkan mesajlar

555 kere bu hangi server, BG basligi acilmistir ama affiniza siginarak ben de aciyorum cunku aradim taradim tatmin olmadim.
Cataclysm ile Battleground'lar on plana cikariliyor. Bu yuzden (Horde) yeni karakter acacagim server'in BG bekleme suresi az olmasi benim icin en onemlisi. 2. olarak REalm'in Alliance/Horde orani yakin olmali ki, BG ler dengeli olsun.

Buldugum kadari ile Cyclone eu Battlegroup en iyisiymis.

Bunlarda Serverlar:

Shattered Hand

Skullcrusher

Spinebreaker

Stormreaver

Stormscale

Bunlarin arasindan yada baska tavsiye edeceginiz Realm var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

syd said:

zenedarda dun bi puga girdim
2 saat 15 dk icc25
ilk 11 boss heroic LK normal
o neydi be :s noldumu sasirdim
aerie peak mi ne ver -grammar naziler ususur simdi-
oranin ally`si baya zevkli.

Pug raid 11 boss hc lk normal 25 man enteresan ;bir oakdarda atmasyon geldi
Sosyal ağlarda paylaş

forstmane (vay ak ofışil pati gültün olduğu sörvır) da benzer başarılı puglar oluyor. bana o kadar imkansız gelmedi... sonuçta artık instancelar çok basit ve hc ile kasılan itemlar t9,5 değerinde.

iyi pug oluyo mu diye araştırmak artık yanlış geliyor bana. çünkü bu oyunun asıl eğlenceli olduğu zaman gült ile raid yaptığın zamanlar. pugta tank da olsan healer da olsan top dps de olsan çok bayık. çünkü bi amaç yok?!
vay ak de raid yapmıyo zaten :'( yalnız bırakın beni üzüldüm şindi.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

forstmane (vay ak ofışil pati gültün olduğu sörvır) da benzer başarılı puglar oluyor. bana o kadar imkansız gelmedi... sonuçta artık instancelar çok basit ve hc ile kasılan itemlar t9,5 değerinde.

iyi pug oluyo mu diye araştırmak artık yanlış geliyor bana. çünkü bu oyunun asıl eğlenceli olduğu zaman gült ile raid yaptığın zamanlar. pugta tank da olsan healer da olsan top dps de olsan çok bayık. çünkü bi amaç yok?!
vay ak de raid yapmıyo zaten :'( yalnız bırakın beni üzüldüm şindi.

o dediğin puglar 15-20 tane security (dünya 36.sı) alt charı ile yapılan raidler.
11/12 HC pugla (birbirini tanımayan) imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Stormscale da sirf horde. Ally cok az kaldi serverda. Ally'da pug desen 4/12 ICC bulmak icin bile gunlerce yirtiniyosun. Haftada 1-2 WG kazanirsa kazaniyo ally oda gecenin bi yarisi oluyo.
Yazdigin realmlar arasinda en dengelisi Stormreaver gibi ama yanlis hatirlamiyorsam Greekreaver diye geciyodu orasida.
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane said:

Stormscale da sirf horde. Ally cok az kaldi serverda. Ally'da pug desen 4/12 ICC bulmak icin bile gunlerce yirtiniyosun. Haftada 1-2 WG kazanirsa kazaniyo ally oda gecenin bi yarisi oluyo.
Yazdigin realmlar arasinda en dengelisi Stormreaver gibi ama yanlis hatirlamiyorsam Greekreaver diye geciyodu orasida.

Bende 10 gun trial alip Stormreaver'da karakter acmistim. Ork acip ogrimmar'a kostum. Kapinin onunde Duel yapanlar var mi diye. Ve ogrimar kapilari oldukca kalabalikti.
Ancak Greekreaver olayi gercek sanirim. Herkes birbiriyle anlamadigim bir dilde konusuyordu. Ispanyol server'i mi burasi diye dusunmustum.

Shattered Hand

Skullcrusher

Kaldi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

@trias
tabii ki sağlam bi gült runı olabilir hc icc. ama mümkün değil diyenlere istinaden dedim, trade kanalında "lfm hc 11 boss down, lk left" diye adam arıyan puglar'ı görüyoz.

pug belki daha ufak raidler için hala iyi bi seçenek olabilir ama gült progress tek eğlence wowda :D

o yüzden hunty bence server'ı pug'u bg'yi boşver onun yerine kafana uyan bi gült bul, onların mekana transfer ol.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Cataclysm daha gelmediginden ben daha baslamadim.
Ek bilgi olarak.

EURO

France: Paris
Battlegroups= Blackout, Reckoning, Nightfall, Bloodlust and Ruin.

Germany: Frankfurt
Battlegroups= Rampage, Cyclone.

Server location'larini buldum. Almanya, Fransa'dan her turlu iyidir gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...