Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üniversiteli gence araba önerileri

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Şimdi öncelikle en geç aralık 2010'a kadar arabayı almış olacağım.Fiyat sınırım max. 40.000-42.000 TL.aklımda bazı modeller var sizlerinde görüşüne sunmak istedim:

2007-2008 audi a3
2006-2008 mini cooper
0 km opel astra hb classic
2006-2007 bmw 1.16i

şimdi elbette 0 km almak isterim ama fiyat aralığım bu olunca ve almak istediğim araba tipide bunlar olunca 2. ele yöneldim.görüşlerinizle beni aydınlatırsanız sevinirm..
Sosyal ağlarda paylaş

abi bende polo düşünüyordum.ama poloya bide 2011 kasasına zam gelmiş 41 milyar falan olmuş.yani o arabayada vw falan tamam ama 42 milyar verilmez.ben vermem şahsen.muhtemelen a3 düşünüyorum şimdilik. 1.6 5 kapılı ful paketler şöle 2007 falan 40 milyara falan temiz arabalar var..
Sosyal ağlarda paylaş

r53 cooper s hem özgün hem performanslı. gerisini salla.

r56 cooper s

r53 cooper s

r56 cooper s

Bu fiyatlara düz r56 veya otomatik r53 rahatlıkla bulunur. Benzin parasını çok dert etmeyeceksen ( şehir için 10 - 11 lt / 100km ) ve arabaya genelde max 2 kişi bineceksen al derim. Mini bakımı çok pahalı degildir ön ve arka balataları 300 350 liraya özel serviste deiştirebilirsin. r56' da kronik olarak bagaj tutamacının bozulması haricinde ne bir şey yaşadım ne de gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Abi Opel nedir ya! Aşırı dandikler. Bir arkadaşda vardı, ayakkabısını bağlamak için azıcık tampondan destek alayım dedi, tampon yamuldu; salla onu sen :P

A3 için de 1.6 pek mantıklı değil. En azından 1.6FSI falan olsun. Üstteki arkadaşın önerdiği araç da sempatik duruyor, piyasasını bilemem.

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...