Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

öncelikle invite olayını kaldırmışlar sanırım.

5 level oldum, şu ana kadar olanların bir kısmını biraz anlatayım.

stat verme sistemi final fantasy 10 daki sphere grid sistemine benziyor. ama oradaki grid haritasının 5 katı büyüklüğünde bu harita diyebilirim. level başı bir puan geliyor ve 1 nod u etkinleştiriyoruz.

Skilleri quest yaptıkça npc den alıyoruz. kendi exp. sistemleri var ve üstünüzde bulundukça gelişiyorlar.

gold yok, lootlar çeşitlerine göre parşömen parçaları ya da bazı zımbırtılar(ki bunlar üstüste stacklanıp belli bir sayıdan sonra daha işe yarar bişeye dönüyor) olarak npclerle takaslanabiliyor.
Şöyle örnek vereyim; oyunun başında düşürdüğüm common tüm itemlere npc item başına bir parşömen parçası verdi. Böyle 5 parşömen parçası stacklenip bir identified scroll u meydana getirdi.

Oldukça detaylı yapmışlar oyunu ama detaylarla boğmamak için her şeyi basitleştirmişler. sürekli yeni şeyler çıkıyor ama bunlara alışmak kısa sürüyor. Mesela rasgele özellik veren kürelerle kıyafet ve silahlara özellik ekleniyor. başka bir küre ise bu özellikleri tekrar randomlatıyor.(ben böyle anladım, kullanmaya kıyamadım tabiiki =) )

Diablo 2 de ne varsa bu oyunda aynıları fazlasıyla birlikte var. Oyunun başındaki ilk köy ün etrafındaki yaratıklar ile d2 rogue encampment etrafındaki yaratıklar bile aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

10 gün oldu oraya üye olalı. kimse vermiyo orda da salak salak yarışmalar yapıyolar yok aklımdan bi sayı tuttum onu bilene key verecem, yok beni ikna edene verecem.kimisi direk keyi yapıştırır sen görene kadar 50 kişi girer.Lan ben hayatımda bu kadar yalvarmadım, insanlık onurumla oynadılar yeminle asjkdhasdasd.10 gündür maymun olduk orda. en sonunda sövecem zaten oyununuza da keyinizede diye. o kadar sinir yaptım yani

Edit: burdan çok güzel bi sonuç çıkardım insan psikolojisiyle ilgili.Key sana o kadar yakın ama bi türlü elde edemiyosun adamı delirtiyor. Bundan sonra birini deli etmek istiyosanız ona isteği şeyi gösterip gösterip vermeyin ahahh
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
diablo beta ile karşılaştırırılırsa oldukça sönük gibi.
Skillerin item soketle olması çok yorucu. Trade işi ççok güzeldi act 1 için, baya hoşuma gitti.
Devasa skill ağacı bana çok ff12 hatırlattı. Güzel genede ama ben o ağaçta skillerinde olmasını beklerdim.
Ortam falan güzeldi. Act 2 başına kadar oynadım.
Ama d3deki akıcılığın yarısı yok oyunda yav. Tutuk sanki oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...