Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

WP aç, trade et, geri gir. neden resetlensin anlanamadım?

ya trade isteyen adam sana party atıyor üstüne köye gidiyosun adam orda değil farklı act de.oraya gidiyosun adama satıyosun sonra adam partyi iptal edince senin portal yok oluyor.nese bida party kabul etmicem de yine de biraz kolaylaştırsalar iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

abi bi kafalık düştü int kafalığı galiba 4 tane mavi gem slotu var statları şu şekilde :
Energy Shield 40
+54 accuary
%18 increased energy shield
+13 cold res
+7 ligh res
%9 inc block-stun recovery.

iyi eder gibi geliyo doğrumu?lv 26

o levelde itemler çok gitmiyo gibi , kaldı ki itemlerin socketi sayıdan çok birbirlerine ne kadar bağlı oldukları önemli , diğer türlü support socketleri etkilemiyor diğer gemleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

abi oyunu bırakacam yakında sinirden ya. dodge veren skilleri açmıştım, armour'um sıfır gelen geçen tek atıyor oynayamıyorum % life gitmeme rağmen. bütün takımlarımda all resist var yine fayda etmiyor bütün o dodge skillerini geri almam gerekiyor sanırım. Bir ölüyorum 2 bar gidiyor zaten of.

all resist diablo daki gibi fiziksel zarara etkilemiyor :I

ama dodge dediğin evasion% pasifleriyse eğer , bi tane pasif skill var tüm evasionu armora dönüştürüyor (bu seferde 0 dodge oluyo tabii) seçim senin :D
Sosyal ağlarda paylaş

item satarken/alır değer analizi :

1) itemin statları ile linklerinin renkleri arasındaki bağlantı (caster item = blue soket)

2) soketlerin sayısı

3) soketlerin bağlantı sayısı

4) item rolları

5) item qualitysi

6) item rarity

@Myshkin : ne oynuyorsun? evasion'ı silip armor'a çeviren pasif var yakınsan onu alabilirsin. pure dodge tank yapıcam dersen solo oynayamazsın gibime geliyor. 50% evasion bile yapsan yetmez yani. 50% dmg. red. direk kaya gibi olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

@Boneslark
dodge dediğim evasion değil abi, skill tree nin en sağında skiller var ya dodge chance arttırıyorlar ama armour'u ve energy shield'ı sıfırlıyor

@bingildak

abi 2 kişi oynuyoruz arkadaşım range. yani aralıksız tanklamayı geçtim 1-2 vuruşta ölmesem yine mutlu olacağım. acaba direk % life abanmaya devam mı etsem

Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 3'ü beğenmeyip hala Diablo 2 oynayan biri için nasıl bir oyun PoE? Open betaymış galiba. Tekrar reset olacak mı oyun full release edildiğinde? Diablo 3 gibi item'a mouseover yapıp; 'Daha yüksek dps veriyor bu balta, tak!' şeklinde mi gelişiyor olaylar yoksa daha çok diablo 2 gibi oynadığınız builde ve classa göre değişik statlarda olan itemları harman edip ortaya değişik kombinler mi yapıyoruz? End game nasıl? Diablo 3'ün infernosu gibi sığ mı yoksa daha detaylı birşeyler var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

armorlar için wiki'ye bakabilirsin, bir tek chest'lerde falan en ağırları %8 ms düşürüyor, en hafif mage armorlar falan %4 düşürüyor. başka ms düşüren bi de shieldler var, onlar da %3.

haliyle shield+ heavy plate falan gidiyorsan %11 ms düşecek max, bi skill harcamaya değmez bile bence.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

31 oldum 1 tane uniq düşmedi anasını satıyım millet 5er 5er linkliyo trade chatte jelly oldum yatıyom ben fdgsdgsdg

2 tane level 37 1 tane düşürememiştik. az önce public grupla girdim solaris temple'ı temizlerken düştü ring. nasıl bir panikle looata tıklamak için koştuğumu tahmin edemezsiniz fslgfds.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...