Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her Yönüyle Rogue Oynayabilmek

HolyRaider

Öne çıkan mesajlar

Evet rogue um var artık level 80. Ve rogue bilgim TBC zamanından kalma. Unuttum epey haliyle, şimdi birkaç sorum var.

1-) Combat rogue, muti rogue arasındaki fark nedir ? Yani combat olunca nasıl bi stat izlemem gerekiyor. Silahlarım nasıl olmalı ? Raidlerde nasıl bir cycle izlemeyelim ?

2-) PvP hakkında birkaç ipucu verebilirseniz süper olur.
Sosyal ağlarda paylaş

tbc ve vanilla da cok guzel rogue oynadim.. ama kesinlikle dogru durust arena yapamadim.. oysaki cok seviorum pvp yapmayi :D

simdi var 80 bir rogue um ama, acaip warrior kasasim var o yuzden tirmaliyorum surekli.. bakalim :D bayarsam rogue uma donucem
:D

anlatin bole guide muide varsa wotlk ile ilgili paylasin pls, bizde yararlanalim.
Sosyal ağlarda paylaş

en guzzel guide kendi hatalarin :)
soledigim bu soz cok gereksiz gibi duruyor ama onde gelen rogue videolarini izledikten sonra havasca oturtuyorsun mantigi.
sonra hatalari dene yamulla kendin dayak yiye yiye gideriyorsun.
mesela arenada kidney onemli ama adami cok kiskivrak yakalarsam, ozellikle 2v2 arenada yanimdaki arkadas 1v1 combata girmis ben de diger rogeuyle birbrimizi bulmaya calisiyorsak, sapten sonra cheap muti -bazen atmam bile- rupture yaparsan, panik olmus rogueler saka gibi vanishini bosa harcayabilir burda. tabi adamin harcayip harcamayacagini deneyimle anliyorsun
vanish harcattiktan sonra trinketi de harcat ve kidneyi o zaman kullan
ha adam bundan da cikiyorsa disarm et.
su anlattiklarim okuduktan sonra 2 3 seferde oturmaz, once saplamayi ogrenmek lazim. 40 sap atiyorsam 3 kez ben sap da ben yerim arenada.
rogue degilse -mage gar - cheap shot muti kidney tabiki en iyisi
adamin geari benden cok asagidaysa cheap biraz bekler poison varsa evisleyip sonra da adam hala stundayken 3 4 comboluk kidney de atabilirim.

cok ciddi bir ratingim yok casual arena yapiyoruz, set up affl lock-muti rogue.

rogue pve zaten cok rahat. birkac tusla rotation
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...