Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sürüş simulasyonu

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

senko said:

shift simimsi ama sim değil.
rfactor lfs wtcc nascar bunlar sim

öyle kırda gezeyim için ben test drive unlimited oynuyordum, gün batımında miami'de gezmek güzel oluyordu bayağı.

onun dışında tüm kamyon oyunları büyük fail. nedendir bilinmez bi tane adam gibi yapamadılar daha, en sonunda oturcam ben yapcam o olcak.

18wheels'ler fln aşırı dandikler, ne grafik var ne de tır sürdüğünü hissedebiliyorsun, koca eyalete gidiyorsun 10dakkada boydan boya geçiyorsun eyaleti, realistic adına bişi yok.

oysa yolları birebire yakın, tırlardaki tüm fonksiyonların olduğu bir oyun yapsalar sapık gibi oynarım ben. Ki benim gibi tır fantazisi olan adam da çoktur.

hard truck king of the road, ki çok eskidir, o bile yeni kamyon oyunlarının hepsini tokatlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Live For Speed ve Richard Burns Rally tavsiye ediyorum.

rFactor ve iRacing diye 2 oyun daha var. iRacing'in demosu yok ve aylık ücretle oynanıyor. rFactor de pek oynamadım ama o da oynanan oyunlardan biridir. Fiyatını bilmiyorum.

Live For Speed ise demosu 3 araç ve bir tanesinin birazı biraz topraklı 2 pist ile düz bir park yeri benzeri alandan oluşuyor. O alana kukalar falan koyarak da eğlenebilirsin aralarında. Oyun S1, S2 ve S3 diye 3 parçadan oluşuyor. Tek farkları araçlar ve pistler. Ve sonuncusuna sahip olmazsanız online yarış da pek bulunamıyor. Her biri 12 pound. S3 daha çıkmadı. Falan, filan. Fizik motoru da yakında değişecek biraz, daha başarılı olacağını umuyoruz. VW Scirocco da gelecek oyuna. Daha güzel, daha cici simulasyon bilen varsa söylesin.

Bir de tam tarih bilmiyorum da bu sene içinde WRC'nin resmi oyunu çıkacakmış. Fizik motoru Richard Burns Rally kadar olsa bile oynanır. Belki daha bile güzel olur diye ümitlerim var.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

3D Driving Simulator.

Sürüş sınavı gibi oluyor. Adam direktifler veriyor. Trafik var ışıklar, kurallar, ilerledikçe otobana falan da çıkıyorsun. Hız limitleri falan var.

Grafikler kötü ama sanırım herkesin aradığı oyun.

grafik önemli değil. aradığım şey araba fizikleri doğru mu? yani ne bilim debriyaja basmadan vites atamayayım, 4. viteste 6000 devirdeyken bi anda 1'e atamayayım daha doğrusu atınca araba yalama olsun, bi de g27 desteklesin. var mı bunların hepsi?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

aynen işte, bir de araba fizikleri gerçeğe mümkün olduğunca yakın olacak (ve g27 destekleyecek :) ) Driving Simulator fos çıktı. Bırak g27 desteklemeyi, gazı freni bile ayarlayamıyorum o kadar aciz. Şu anda en iyisi live for speed.

şöyle midtown madness'ın realistik versiyonunu çıkarsalar ya.

http://www.youtube.com/watch?v=AWjvd6OmdjY
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...