Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 vs 7.5 fg! dem hibbies video!

Proxa

Öne çıkan mesajlar

Fakat yinede nf ile biraz abardi bu ranged classlar bence weekly champ lara bakarsaniz cogu serverda ilk 10 da adamlar. Ne kadar kasiliyor bilmiyorum ama rangeleri oyundaki cogu seyden fazla hele tower ve keep alimlarinda kusturuyorlar. Bt ile filan ilgisi yok gerci bilmiyorum sizin serverda kac archer keeplerde ac gibi bekliyor. Tabi archery speedinizi de bilemicem bir bt yok ediorsa. Bilmiyorum nerflenirmi belki keep alimlari filan zorlassin diye yaptilar fakat gercekten cok abarti yuksekliklere cikip hic bir risk almadan oklamalari biraz sacma geldi bana. Hele gece bir kopru savasinda adam yukari cikinca imkansiz gormek ve cogu casterin kurtulma sansi cok az. Bu dedigim scout icin gecerli degil tum archer classlar icin gecerli. Diger stealtherlarda bu spear a agliorlar su ara pa si cok diye baya bi degisiklikler oldu NF ile. Kesin biseyler nerflenecek yine.

[Bu mesaj Spectacular tarafından 03 Temmuz 2004 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spectacular, 03 Temmuz 2004 16:54 tarihinde demiş ki:
Fakat yinede nf ile biraz abardi bu ranged classlar bence weekly champ lara bakarsaniz cogu serverda ilk 10 da adamlar. Ne kadar kasiliyor bilmiyorum ama rangeleri oyundaki cogu seyden fazla hele tower ve keep alimlarinda kusturuyorlar. Bt ile filan ilgisi yok gerci bilmiyorum sizin serverda kac archer keeplerde ac gibi bekliyor. Tabi archery speedinizi de bilemicem bir bt yok ediorsa. Bilmiyorum nerflenirmi belki keep alimlari filan zorlassin diye yaptilar fakat gercekten cok abarti yuksekliklere cikip hic bir risk almadan oklamalari biraz sacma geldi bana. Hele gece bir kopru savasinda adam yukari cikinca imkansiz gormek ve cogu casterin kurtulma sansi cok az. Bu dedigim scout icin gecerli degil tum archer classlar icin gecerli. Diger stealtherlarda bu spear a agliorlar su ara pa si cok diye baya bi degisiklikler oldu NF ile. Kesin biseyler nerflenecek yine.

[Bu mesaj Spectacular tarafından 03 Temmuz 2004 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]

Abi alakası yok. Benim RPleri almam tamamen plan. Başka realm topraklarında kalesi olmayan düşman realm oyuncuları o topraklara gitmek için nereleri kullanır bi düşün. Orda bekliyorsun gelene hiçte bir üstünlüğe sahip olmadan çakıyorsun. Yapıyorsun paşa paşa 20-40K nı gecede. Olay budur. Onlarca item var archery speed i arttıran, archery range i arttıran, bunu Mythic kendisi yaptı. Aynı şey diğer classlarda da var. Casterlarda duration arttıran, range arttıran itemlar var. Onlarıda nerflesinler o zaman. Benim melee im zayıf, primary weaponum Longbow, izin ver scoutun range i biraz fazla olsun. 2300 olan range maximum bonus rangeli arrowlarla vs. 150-200 artıyor, 2500 fazla bir üstünlük demek değil. casterlarda shield vs. var zaten crit hep boşa gidiyor. Açık alanda avlanan scout fazla yok, ben genelde köprülerin yukarısında duruyorum mesela. Onlarda azıcık akıllı olsun oklandıklarında last attacker+face yapsınlar veya köprüde durduğum yerin tam altına falan koşsunlar vs. Nedense oklanan adamda bi panik bir koşuşturma.. Beni böyle arkalarından oklarken stun edip öldüren casterlar olmadı değil. Skilli olmayanda cezasını çekecek.[signature][hline]Sungur - Scout - 7L0
Necrocks - Necromancer - 1L8
Olcayto - Infiltrator - 3L4
Alaattin -Sorcerer - 2L3
Sosyal ağlarda paylaş

sungur sorun open field değil. sorun tower ve keep lerin tepesine çıkıp maksimum rangeden ok atanlar. sırf bu range olayı yüzünden rr7l6 hero mu NF den sonra oynamıyorum. NF çıktığından beri rr8l3 olan enchanterımı oynuyorum ve sen keep yada tower da 2500 range den ok attığın sürece ne BT beni kurtarır nede ben seni TOA itemlerle 1650 ye çıkan range'im ile stun yada nukelayabilirim. yani keep tower vs gibi yerlerde kusura bakma ama skillle alakası yok oyuna dün başlayan adam bile 2500 range den ok atabilir çünkü benim bu adama karşı saldırma şansım yok (range) benim range im içinde bana saldıran biri ile problemim yok qc stun ile rahatlıkla alırım sorun söylediğim gibi keep ve towerlarda.[signature][hline]Koroglu ZorbeyinOglu Hero of Bedevere/BlackStar
Sosyal ağlarda paylaş

tower veya keep tepelerinde range 2500 değil. bonus geliyor. hayvani bi bonus okçulara. beni towerdayken herif beni keep ten vuruo. bu pek adaletli değil ama range e nerf gelir kesin.[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 03 Temmuz 2004 12:27 tarihinde demiş ki:
said:
Afterdeep, 02 Temmuz 2004 06:08 tarihinde demiş ki:
Scout a hiçte nerf gerekmiyo bence şu an. Artifactın getirdiği üstünlükler var. Madem kasmışız azim edip. O zaman range bonuslu vs. itemları kullanacaz. 2500 range bonuslarla gelen bi range normali 2300 lerde zaten.

Katiliyorum, sizce bir archerin ok atarak caster oldurebilmesi cok mu garip? BT ile gezmeyi bilmiyor musunuz?
Archerların bt delen atışı var ayrıca archer düzgün bi yerdeyse her classı kesebiliyor.LAst attacker a bassan bile menzilde olmuyo adamın nerde olduğunu anlayana kadar ölüyosun[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

theurgum ve smimle mutlu mesut oynayamiyorum archerlar yuzunden
nfle iyice azdilar zaten heryerde bitane var fg vs fg dovusuyosun bi archer cikiyo basliyo oklamaya butun zevki kaciriyolar
archer classlar oyundan kaldirilsin bence lol :p
nerf filan yetmez :p
/hug sungur :p[signature][hline]What does not kill,makes stronger.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 04 Temmuz 2004 11:35 tarihinde demiş ki:
Hadi ya pardon :) yeni bişey daha öğrendik ama blade turnun açıklamasında şöyle bir kısım var sizle paylaşayım *! öhöm*"Very high mobs attacks and assasins critical strikes may ignore bt" :)
[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

Rangerlar assasin degil, orda kastedilen sey assasinlerdeki (ns, sb, inf) Perforate Artery CS style. Bilmediginiz konular hakkinda yorum yapmayin daha fazla lutfen, gidin bir archer oynayin once. Benim daha hicbir critim self BT delecek kadar yuksek damage de vermedi.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

YEni izledim OHAAA dedim icimden adamlar biilyo tabi oynamayı farkettiyseniz Tusk hiç oyle ben kesiiim vurayım yıkayım cabasında deil .. adamlari zaten chanter lar hallettigi icin slam paso :)

Bide bi yerde bende varım :) Pbaeo dan nasibimi alıyorum hehe[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(tss)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim yapamadığımızı yapıyolar hiçbirinde micromanagement yok benim yarım kadar :) Takım oyunu yapıyo adamlar evet tusk abim direk stun ediyo.Herkes kime ne yapcağını biliyo.HEle bir yer var eld le sırt sırta verip dd atıyolar millete çok süfer orası :)[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

Bagioo seninde bildigin gibi rangerlar bowla super damagler veremzler scoutların bu konuda ustune yok ve adamların sizin yuksek rr lı casterlarınızı 1 okla cok aldıgını gordum demkki onlarında oyun bilgisi senin ki kadar deil[signature][hline]Zegna 7.2.2004 tarihinde bir bar cikisi demis ki
Olm adamlar ucuyor bende bisey yok
Olm ne ictiniz ki bu kadar
Biz once rakı ictik..
Eee???
Sonra ben rakı ictim....
Sosyal ağlarda paylaş

Immolated bow sayesinde rangerlar da yakin damage verebiliyorlar artik, ama Hasonur muydu neydi adamin birine casterlarin aptal olmadikca 1-shot alinmayacagini anlatana kadar canimiz cikmisti, sen de baslama simdi emi? kthx.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gordugumu soluyorum gozumun onunde olan seyler bunlar pa vurmaya gittigim cok caster oldu scoutlara dedigim gibi bu oyunda olmayacak sey yok[signature][hline]Zegna 7.2.2004 tarihinde bir bar cikisi demis ki
Olm adamlar ucuyor bende bisey yok
Olm ne ictiniz ki bu kadar
Biz once rakı ictik..
Eee???
Sonra ben rakı ictim....
Sosyal ağlarda paylaş

savas icinde mageler her an bt li duramiyolar ve bt siz magelerin 1 shotta oldugunu cok gordum bunu rangerlar bile yapiyo merlinde sm le oynarken scouttan 1 shot yedim hos olmuyor tabi , ama bt siz mage saf derseniz o ayri ama uzerine 3 kisi gelio bt le birlikte g.tude kaybedebiliosun yani normal boyle syler :)[signature][hline]In The Name of Odin , With the Strenght of Thor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm... druid kimse gercekten mükemmel heal ediyor bir eldin üstünde 3 fire wizard var(room dan cikip pb bittikten sonra) adamin yediği nuke ve bolt larin hesabi yok ona rağmen hp si full leniyor bu movie nin üstüne Dem Hibbies 4TehWin denir :)[signature][hline]L50 Cleric Chelir [Geçmişte Kaldı]
L32 Skald Aapy [Geçmişte Kaldı]
L30 Druid Aepy
Qui dedit beneficium taceat; narret qui accepit.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Durlag, 04 Temmuz 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
YEni izledim OHAAA dedim icimden adamlar biilyo tabi oynamayı farkettiyseniz Tusk hiç oyle ben kesiiim vurayım yıkayım cabasında deil .. adamlari zaten chanter lar hallettigi icin slam paso :)

Bide bi yerde bende varım :) Pbaeo dan nasibimi alıyorum hehe
Vay nerdesin :)[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...