Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 vs 7.5 fg! dem hibbies video!

Proxa

Öne çıkan mesajlar

valla izlemedim ama böyle şeyler arada oluyor
bana sorarsan roraringstorm'un 15 kişiyi öldürdüğü SS (diğer konu altındaki) daha anlamlı geliyor mesela bu yazdığından ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 01 Temmuz 2004 16:19 tarihinde demiş ki:
valla izlemedim ama böyle şeyler arada oluyor
bana sorarsan roraringstorm'un 15 kişiyi öldürdüğü SS (diğer konu altındaki) daha anlamlı geliyor mesela bu yazdığından ;)
Abi kendisi sölüyo o forumda bi odaya tıkılmış zerg ü dövmüş.İzle bu videoyu mutlaka! 2 tane rr10 ve 1 tane rr8 pbaoe nin neler yaptığına hayran kalın :).Bir yerde bir wizardın gözünden göstermiş,üzerline çullanan 2 fg albi 3 saniye içinde öpüyolar :)[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

olsun abi o da beceridir, ben değil 15 kişiyi, 2 kişiyi bile aynı anda tutamayacak bir class'ı oynuyorum :p

artık bu videoda tahmin ettiğim gibi olaylar da yaşanmayacak, midler açık alanda çok çok iyiler mesela albiondan (en azında kay'da böyle durum), ama iş tower hede hödö savaşına gelince şu anda kay'daki durumları ortada, resmen kum saatini ters çevirmiş gibi oldu NF, eskiden mid>alb>hib diye giderdi keep durumu, şimdi hib>alb>mid oldu, hatta albion da bazen coşuyo

diğer sunucuları bilmiyorum tabi, kay'daki olay bu[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

26 dakika galiba ama asıl olayı son sahne siz mutlaka izleyin :) Blackrose sen ne oynuyosun merak ettim.Benim kıçı kırık mercimin bile 4 tane spami vardı arka arkaya :). Bende kendi oynadığım server adına konuşiim kayı bilmiyorum şu anda hib>alb>mid hatta mid ve albi at hibler resmen RP farm yapıyolar.Bir ss vardı 3 tane animist resmen buğday tarlası yapmış.Chanterlar zaten nerf gelmezse tek hib classı olcak.Midler ise yazık diyorum sadece canlarım arada kalıyolar sürekli :) bazı classlara acil nerf gelmesi lazım bence.Gerçi sanırım animistlere geldi[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 01 Temmuz 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
olsun abi o da beceridir, ben değil 15 kişiyi, 2 kişiyi bile aynı anda tutamayacak bir class'ı oynuyorum :p

artık bu videoda tahmin ettiğim gibi olaylar da yaşanmayacak, midler açık alanda çok çok iyiler mesela albiondan (en azında kay'da böyle durum), ama iş tower hede hödö savaşına gelince şu anda kay'daki durumları ortada, resmen kum saatini ters çevirmiş gibi oldu NF, eskiden mid>alb>hib diye giderdi keep durumu, şimdi hib>alb>mid oldu, hatta albion da bazen coşuyo

diğer sunucuları bilmiyorum tabi, kay'daki olay bu

Sen o necroyla şöyle RR6 lara gel bak kaç kişi tutacan üstünde solo gör..[signature][hline]Sungur - Scout-6L7
Necrocks - Necromancer-1L8
Olcayto - Infiltrator-3L4
Alaattin -Sorcerer-2L3
Sosyal ağlarda paylaş

bi atma abi lvl kac necro dovdun? 20varmiydi? :p
playerlara 700+vuran adam buffli abominationlara 50vuruyo nerf diye agliyo
lol
btw threadin icine ettik nese :)[signature][hline]What does not kill,makes stronger.

[Bu mesaj thanatos tarafından 02 Temmuz 2004 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 01 Temmuz 2004 16:53 tarihinde demiş ki:
bazı classlara acil nerf gelmesi lazım bence.Gerçi sanırım animistlere geldi

nerflenmesi gereken bir class varsa o da Archer classları (Scout Hunter Archer) 2500 range'den 0 risk ile adam kesen başka bir class yok. Ayrıca golden spear inde acil nerflenmesi lazım sırf golden spear in AE charge ı ile haftada 400k rp yapan adamlar var.[signature][hline]Koroglu ZorbeyinOglu Hero of Bedevere/BlackStar
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır 40 ken o 39 du onda rs yoktu bende mop 3 vardı gayette güzel dövdüm adamı.Elimde bir scimitar var zaten 4 küsür speed var kodumu indiriyo aşağı.Bi kere onla vurup cinqueda ları çekiyorum.Ayrıca zerker ve infiltratorun necro dövdüğüne tanık oldum gerçi infil rr6 ydı galiba bu arada thanatos senin class neydi bi duel yapalım senle :)[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blood, 02 Temmuz 2004 00:45 tarihinde demiş ki:
said:
Proxa, 01 Temmuz 2004 16:53 tarihinde demiş ki:
bazı classlara acil nerf gelmesi lazım bence.Gerçi sanırım animistlere geldi

nerflenmesi gereken bir class varsa o da Archer classları (Scout Hunter Archer) 2500 range'den 0 risk ile adam kesen başka bir class yok. Ayrıca golden spear inde acil nerflenmesi lazım sırf golden spear in AE charge ı ile haftada 400k rp yapan adamlar var.
Evet kesinlikle gerek.Hayır bide yavaş atsa anlicam delik deşik oluyorum 5 saniye içinde!Animistlere tek gereken nerf pet sayısı nerf ü oda geldi sanırım :) bide petlerin LOS ları ayarlansa çok güzel olcak.Yok stealtherken beni öldüren gerizekalı chanter petlerinden bıktım.[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

Scout a hiçte nerf gerekmiyo bence şu an. Artifactın getirdiği üstünlükler var. Madem kasmışız azim edip. O zaman range bonuslu vs. itemları kullanacaz. 2500 range bonuslarla gelen bi range normali 2300 lerde zaten.[signature][hline]Sungur - Scout - 7L0
Necrocks - Necromancer - 1L8
Olcayto - Infiltrator - 3L4
Alaattin -Sorcerer - 2L3
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 01 Temmuz 2004 16:58 tarihinde demiş ki:
abi bende merlinde oynuyorum sallama :p
hiblerin bi halt farmladiklari yok alblar zerg yapiyo savas hib mid arasinda
hiblerle midler dovusuyo
kazanani alblar zergluyo supriiz diye
uheuhae

kesinlikle +1 =)[signature][hline] She's smiling like heaven is down on earth
Aşk ve pilav böceği

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 01 Temmuz 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
Abi izle sen bu vidyoyu direk chanter aççan :)

/flex :p bu arada chanterın lvl atlaması baya kolay hem solo hem grp olarak, yani focus nerften önce öyleydide şimdi nasıldır acaba :p[signature][hline]trees and i are one...
Sarnel 50 luwi enchanter & Lorefin 44 elf ranger of Prydwen

[Bu mesaj Mirluin tarafından 02 Temmuz 2004 09:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

owww acilen rr6 oliyim ben o vakit ;)

yaw ADSL im geldi rr6 da olurum 66 da icabında be! :p

p.s. evet buffsızım her daim, o yüzden dövüyolar rahat bi şekilde zaten, neyse artık bağlantım da bot accountum da geleceğine göre rr66 olabilirim ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...