Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows 7'de çalışacak eski güzel oyunlar

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Biraz nostalji yapmak istedim hem de kaçırdıım oyunları oynarım deidm. Syberia oynayacaktım ama 7'de çalışmıyormuş, çok sorunluymuş araştırdım nette. Sinir oldum daha eski oyunlar çalışabilirken böyle nispeten yeni oyunun çalışamamasına.

Neyse işte tercihen adventure, konusu saracak olan ve win7'de sorunsuz çalışabilecek olan oyunlar önerirseniz sevinirim.

LucasArts oyunları önermeyin lütfen, bin kere oynayamayacağım =D
Sosyal ağlarda paylaş

gog ve steam windows 7 destekli dos oyunlarına sahip.
duke nukem 3d, doom 1-2 felan o tarz şeyler var görmüşsündür belki.

onun dışında bazı high resolution pack'ler var, eski oyunları günümüzde de sorunsuz çalıştırcak biçimde hazırlanıyor.
doom için vardı öyle bir şey, daha önce yazmıştım foruma, o postu arayıp bulmaya üşendim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

konusu acılmışken sorayım bnde

sw: Kotor 1 i windows 7 de oynamanın bi yolu varmıdır ne yaptıysam olmadı calismiyor =(

kotor ve windows 7 yazıp aratınca resmi sitesinde açıklama var vista için ama 7de de aynı diyordu. Uzunca anlatıyo bişeyler, onları yaparsan oynanır heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Şu realMYST Steam'de 5 dolarmış, alsam mı dedim ama oynayan varsa söyleyebilir mi acaba bu sadece ilk oyun mu yoksa tam seri mi? Seriye 5. bir çağ ekleyip gerçek anlamda tamamlıyor yazıyo ama bi yandna da altında RIVEN'ın reklamı falan vardı emin olamadım. Tüm seriyi 3d yapmışlarsa onu alacağım, yoksa başka bir alternatif düşünürüm artık..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...