Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

yok şehir ekranı var ya binaları yaptığın,ünit ürettiğin yer o ekran.aşırı dandik olmuş bariz kalitesiz. mesala homam5de o olayi çok güzel yapmişlardı

homam 5

ve oyundaki animasyonlarda bariz bir sorun var. ünit kalkan ile vuruyor mesala karşı taraf tepki vermiyor.aynı şekilde hero ataklarında da savunmadaki ünitte tepki yok. umarım demo diye böyledir diyeceğim de demolukla bu animasyonun alakası yok. onun dışında fena değil gibi. daha çok polish lazımmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Heroes V'ten kat kat güzel olmuş hikâyesi. Gerçi yine çok cheesy tarafları var, ama keyif aldım hiç olmazsa oynarken.

Bu arada "belki release'de düzeltirler kale ekranlarını" umudu taşıyorsanız boşuna taşımayın, o yolun sonu hayalkırıklığına açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bende demo hersey maxda hic problemsiz calıstı ...
3ghz quad core islemci AMD, 8 gb ram, ati 9800 bi ekran kartım var, makinayı 2 sene once topladıydım, driver ıvır zıvır hersey guncel windows 7 64 ... markaları tam hatırlamıyorum bile ama ucuz etin yahnisi ile fiyat performans arası biseylerdi ...

farklı bir sorun olabilir ...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Hakeren said:

Demo Türk sitesi incelemesi ; http://www.oyunhabercisi.com/2011/10/02/heroes-of-might-and-magic-6nin-demosunu-inceledik-videolu/

haha abi adam ne kadar kötü konuşuyo tamam kağıttan okuyosunda niye heyecan yaptın.

Ahahaha ben hayatımda bu kadar kötü seslendirme harbi görmedim. Adamın kapağını açık unutmuşlar gazı kaçmış gibi.

edit: Konuyu saptırmayım ama ayrıca adamda ultra şakirt ve de apaçi potansiyeli sezdim ben demeyc, bulding vs. Bi oyun incelemesi gibi değil de reklamı gibi bide. herşey iyi herşey çogzel bayıldım hule ben bu oyuna diye inceleme nasıl oluyor anlayamadım.

Umarım oyun güzel hatasız ve doyurucu olur ve satın aldırır.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya, 1 screenshottan ne var ne yok anlıyodun ...
cokda guzeldi, hele sehir ici muzikleri efsaneydi, en kotu ihtimal 6 cıksın, combat motoru falan cok kotu degil gibi geldi bana, gerci sadece 3 maden olması falan biraz kotu ama neyse iste wog u cıkaran elemanlar fan exp. cıkartıp olayı kotarsınlar ...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

keşke heroes 3 tarzi olsa town'lar be ne güzeldi.... hiçte yadırganmaz yani

Fanların tepkisinin farkındayız, oyunun çıkışına yetişmedi ama oyun çıktıktan sonra ilk işimiz Townları tekrardan düzenlemek olacak Heroes III'teki usülde dediler en son.

Bu arada Town Screenler hariç oyun bayağı iyi cidden. Heroes III'den beri gelen en keyifli Heroes olmuş diyebilirim hatta çok rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

13 une 2 gun kala ... heyecanlıyım, derin derin nefes mi alsam ...
preorder eden kimler var ?

Ben Preorder ettim. Senaryoyu bir kez daha bitireceğim sanırım Steam hesabımdaki oyun açılınca... (Review versiyonundan bitirdim bir kere zaten. :P) Derin derin nefes almaya başla derim ben, cidden güzel çünkü oyun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...