Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sl; Beşiktaş - İbb | 21 Ağu. | 21:00

Llama

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:

bu maçtan sonra ben delgado yu takım otobüsüne almazdım.

maci izlememistim, ama skoru takip ederken muhabbeti dondu, dedim
"kesin ibb kapanmistir, zeminde kotudur, ondan bu mac zor olabilir, bide hoca biseyler denediyse dahada zor olur hatta yenilebiliriz" bunu ilk yari 0-0 bittiginde soyledim arkadasima,

sonra eve geldim ozetleri izledim, direk soylediklerim olmus...

ama kesinlikle yukaridaki yorum a katiliyorum. ben o delgado yu, nihati, evire cevire bide doverdim yani. nobre yi zaten 2 senedir bi yakalasam diye bakiyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

beklerdeki sorun çözülmez yerli adam yok alınacak, ernst necip ikilisiyle koca sezon geçmez,forvet lazım,schuster adapte olamadı daha takıma, 6-7 tane artık taraftarın sahada 1 dk görmek istemediği pili bitmiş adamlar var. bu adamlardan hayır gelmez. bunlar gördüğüm eksikler.

beşiktaş tabiki şampiyoluğun favorilerinden ama ciddi eksiklerde var. o kadar kolay değil herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

millet nası bilenmiş hemen felaket senaryoları fln, np apo yine yaptı yapacağını , klasikleşmeye başladı zaten.

bu kadar oyuna hakim rakip sahada oynarken yenilmek hakkaten baya sinir bozucu. bileti kesicek forvetler olmayınca dönüp bi tarafımızda patlıyor maç. sen o kadar tırmala atama adam pat bi koşuya golü yapsın maç gitsin =/

delgado+nobre+nihat hakkat yeter >.<

şuster ferrariye burun kıvırırken millet " omfg nası olur ferrari ile en az gol yiyen takım olduk ffs" diyodu, adamın aklına gelen başına geldi heralde, bu şekilde yaldır yaldır atak oynadığında, ferrari ağır kalabiliyor.

forvetin kabızlığını bi kenara bırakırsak, oyun olarak ben eğleniyorum bu sene beşiktaşı izlerken. yok efendim karşıda düzgün takım yokmuş. yahu eskiden bu dandik takımların karşısında bile aman gol yemeyelim diyip pısırık pısırık, ofansif bi halt etmeyip maç bitiriyoduk. baymalarından daha iyi böyle oynayıp kazara yenilmek. en azından olması gerektiği gibi büyük takım gibi yükleniyoruz bütün maç.
ama baya çalışmaları lazım savunma hattında, kolay olmıcak gibi takımın alışması
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş - İstanbul B.B. karşılaşmasında İnönü Stadı tribünlerinde Delgado ve Tabata için talipler de vardı.

Dubai`nin El Cezire takımın temsilcisi, Delgado ve Tabata`yı satın almak için siyah beyazlı yöneticilerden söz aldıklarını iddia ederek;

"Ancak Teknik Direktör Schuster, bu iki futbolcuyu da takımda tutmak istediğini söylemiş. Pazartesi günü en azından Delgado ile anlaşıp sözleşme imzalamak istiyoruz." sözlerini kullandı.

-HABER1903-

lütfen satın birini
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

beklerden patlar beşiktaş patlarsa. ekrem zaten bi maç parladı sonra batırdı, deli de delidir ne yapsa yeridir. hani şu an iyi de 37 yaşında adam her an patlayabilir sonuçta.

şu takımda en çok güvendiğim adam deli ibo. 37 yaşında ama her geçen gün güçleniyor, gelişiyor. bu sene de efsane çalımlar atmaya başladı. bu maç sağ ayağı ile çok güzel 2 orta yaptı filan. beşiktaşın ruhu kendisi şu an.

zeminin kötülüğü bahane değil bu maç için. bu maç evet rakibe laf atabiliriz ama sonuçta kendi hatamızdan yenildik. bi tarafları çok kalkmış. iyi oldu yenildiğimiz. ayrıca guti girdikten sonra çok daha etkili oldu. bunu görmesi lazımdu schusterin.

Delgado her atakta defansın arkasında böyle saklanıyor. ersan oyun kurdu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi helsinki 2-0, gayet avantajlıyız bence. 4-5 haftalık galibiyet serisi daha önemliydi. Hayırlısı

Nihat'ı her hatırladığımda aklıma sene başında yaptığı GERÇEK NİHATI BU SENE GÖRECEKLER açıklamaları geliyor. Geçen sene sadece sçtı, bu sene sıvamaya başladı. İşte gerçek nihat.

Delgado, Tabata bu ikisi gerçekten etkisiz de dil yutan eleman. 3e 5e bakmadan verelim gitsin.

Quaresma'nın olduğu kanat yaldır yaldır geliyor ama aksi kanat direk fail.. Şimdi bakınca keşke Volkanı Holoskoyla takaslasaydık diyorum. Hilbert hem yabancı hem de çooooook etkisiz.

Bir de yeni forvetsiz bu ligde gerçekten kafamızı duvarlara vururuz kalan 32 hafta
Sosyal ağlarda paylaş

ayağa top yapan, savunması kalburüstü her takım zorlar bjk'yı.

plzen mi neydi mesela zor yırtmıştı bjk deplasmanda hehe.

maçı gece oturup tekrar seyrettim 90 dk, direk bizim geçen sene başındaki gs'yi gördüm. ileride becerekli oyuncuların kreatif oyunuyla gelen pozisyonlar, geride ağır ve hantal savunma. sanki 2 takım var sahada. biri hucum ediyo diğeri savunuyo.

bu şekilde bjk ya direk silinir sahada gg olur, ya da 3-4 tane sallar yıldızlar hayat bayram olur.
Sosyal ağlarda paylaş

belediye ya adamlar herkese ters anasını satiyim tebrik mi etsem yersem mi ona bile karar veremiorum. biz daha belediyeyi yenemedik olimpiyatta galiba geçen sene 2-1 yenildik ilk çıktıkları sezon ilk maçta 2-0 yenildik carlos felan yeni geldiydi baya gazımızı almıştı hatta aradaki sezon noldu htrlamıorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

maçı gece oturup tekrar seyrettim 90 dk, direk bizim geçen sene başındaki gs'yi gördüm. ileride becerekli oyuncuların kreatif oyunuyla gelen pozisyonlar, geride ağır ve hantal savunma. sanki 2 takım var sahada. biri hucum ediyo diğeri savunuyo.

Ben de aynı yorumu yapmıştım. Çok benziyor geçen seneki halimize.
Sosyal ağlarda paylaş

delgadonun yerine necip olsa alırdı maçı besıktas,holosko,nihat,delgado,tabata dörtlüsü yuzunden quaresma bıle gozukmedı ıkıncı yarı.Birde bu kalecıye kaldıysa bjk ayvayı yedı,herıf az daha tactan gol yıyecektı,ustune kaç tane kırmızı kart görebılecegı pozısyon vardı,rakıp kotu nıyetlı olsa(misal keita) atılmıstı oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yazıyı koymamın sebebi vay hakemler bize saldırıyor, fenerasyon falan değil. Dün maçı forvetlerimizin beceriksizliği yüzünden kaybettik. Fırat Aydınus Beşiktaşı kayırıyor deniliyor hep, ama öyle değil. Sadece işini yapmaya çalışıyor adam. Öyle Beşiktaşı kayırmalık bir durum yok adamda.

"metin tokat" said:

Aydınus 43’te kırmızıyı ‘es’ geçti.

43. dakikada son adam durumundaki Mehmet Yılmaz, topu böyle eliyle durdurdu.. Hakem Fırat Aydınus, ceza sahası dışındaki pozisyona penaltı çalmayıp doğru karar verdi.. Ama ‘bariz’ kırmızı kartı sarıyla geçiştirdi. Metin Tokat: Kırmızı kart ve penaltı Seyircinin desteğiyle Beşiktaş karşılaşmaya tempolu ve baskılı başladı. Fırat Aydınus, kendine güvenen, sakin duruşu ile oyunu kontrolünde tutmak için aşırı gayret gösterse de ilk yarıda kritik hatalar yaptı. Cenk'in topun çabuk oyuna girmesini engelleme çabası sonrası gösterdiği sarı kartta haklıydı. Ancak Metin Depe'ye Holosko'ya yaptığı dikkatsiz müdahale sonrası çıkardığı karta gerek yoktu. Ceza alanında Ferrari'nin yakın mesafeden koluna çarpan toptaki devam kararı yerindeydi. Ceza alanı içine havalanan topa yükselmeye çalışan Ferrari'yi Mahmut arkadan kolu ile itekledi. Pozisyonu tespit edemedi. Penaltı kararı vermeliydi. Bu pozisyondan sonra seyircinin aşırı baskısı ile sinirlendi ve Zeki'ye o kızgınlıkla sarı kart gösterdi. Quaresma'nın topu kaybettikten sonra rakiplerine arkadan yaptığı faullerde itiraz etmesine rağmen hoşgörülü davrandı. İlk yarının son dakikaları içinde havadaki topla bilerek eli ile oynayarak Beşiktaşlı oyuncuların avantajını engelleyen Mehmet Yılmaz ihlali ceza alanı dışında yaptı. Ama sarı değil kartın rengi bariz gol şansını engellemeden kırmızı olmalıydı. Topun hızı, şiddeti ve yönü iki Beşiktaşlı futbolcunun kontrolüne alabileceği konumdaydı. İkinci devrede golden sonra faul ve kart uygulamalarında tutarsızdı. Rızvan-Quaresma ikili mücadelesinde Quaresma'nın düşüşüne aldandı. Faul ve sarı kart hatalıydı. 75. dakikada ilginç bir pozisyon yaşandı. Topu ayağından kafasına kaldırıp kalecisine veren Mahmut 12. kurala göre hile yaptığından sportmenliğe aykırı hareketinden sarı kart görmeli, oyun en direkt serbest vuruşla başlatılmalıydı. Aydınus deneyimine rağmen skoru etkileyecek hatalar ile sezona iyi başlayamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ayağa top yapan, savunması kalburüstü her takım zorlar bjk'yı.

plzen mi neydi mesela zor yırtmıştı bjk deplasmanda hehe.

bu şekilde bjk ya direk silinir sahada gg olur, ya da 3-4 tane sallar yıldızlar hayat bayram olur.

hantal sadece ferrari var
ve gelecek haftalarda sorun yok toroman dondu zapo dinlendi tamam sadece agırı bu hafta gördünüz görüceniz bi daha sakatlık olmazsa tabi görmezsinizde
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Bu yazıyı koymamın sebebi vay hakemler bize saldırıyor, fenerasyon falan değil. Dün maçı forvetlerimizin beceriksizliği yüzünden kaybettik. Fırat Aydınus Beşiktaşı kayırıyor deniliyor hep, ama öyle değil. Sadece işini yapmaya çalışıyor adam. Öyle Beşiktaşı kayırmalık bir durum yok adamda.

"metin tokat" said:

Aydınus 43�e kırmızıyı �s�geçti.

43. dakikada son adam durumundaki Mehmet Yılmaz, topu böyle eliyle durdurdu.. Hakem Fırat Aydınus, ceza sahası dışındaki pozisyona penaltı çalmayıp doğru karar verdi.. Ama �ariz�kırmızı kartı sarıyla geçiştirdi. Metin Tokat: Kırmızı kart ve penaltı Seyircinin desteğiyle Beşiktaş karşılaşmaya tempolu ve baskılı başladı. Fırat Aydınus, kendine güvenen, sakin duruşu ile oyunu kontrolünde tutmak için aşırı gayret gösterse de ilk yarıda kritik hatalar yaptı. Cenk'in topun çabuk oyuna girmesini engelleme çabası sonrası gösterdiği sarı kartta haklıydı. Ancak Metin Depe'ye Holosko'ya yaptığı dikkatsiz müdahale sonrası çıkardığı karta gerek yoktu. Ceza alanında Ferrari'nin yakın mesafeden koluna çarpan toptaki devam kararı yerindeydi. Ceza alanı içine havalanan topa yükselmeye çalışan Ferrari'yi Mahmut arkadan kolu ile itekledi. Pozisyonu tespit edemedi. Penaltı kararı vermeliydi. Bu pozisyondan sonra seyircinin aşırı baskısı ile sinirlendi ve Zeki'ye o kızgınlıkla sarı kart gösterdi. Quaresma'nın topu kaybettikten sonra rakiplerine arkadan yaptığı faullerde itiraz etmesine rağmen hoşgörülü davrandı. İlk yarının son dakikaları içinde havadaki topla bilerek eli ile oynayarak Beşiktaşlı oyuncuların avantajını engelleyen Mehmet Yılmaz ihlali ceza alanı dışında yaptı. Ama sarı değil kartın rengi bariz gol şansını engellemeden kırmızı olmalıydı. Topun hızı, şiddeti ve yönü iki Beşiktaşlı futbolcunun kontrolüne alabileceği konumdaydı. İkinci devrede golden sonra faul ve kart uygulamalarında tutarsızdı. Rızvan-Quaresma ikili mücadelesinde Quaresma'nın düşüşüne aldandı. Faul ve sarı kart hatalıydı. 75. dakikada ilginç bir pozisyon yaşandı. Topu ayağından kafasına kaldırıp kalecisine veren Mahmut 12. kurala göre hile yaptığından sportmenliğe aykırı hareketinden sarı kart görmeli, oyun en direkt serbest vuruşla başlatılmalıydı. Aydınus deneyimine rağmen skoru etkileyecek hatalar ile sezona iyi başlayamadı.

Hadi penaltıyı göremedi diyelim, buna itirazım yok. Ama el ile topu kestiklleri yerde bariz bi şekilde son adam, kırmızı kartı veremedi, aynı şekilde ibb'deki adamın geri pasını da görememiş olması mümkün değil bilinçli olarak vermedi bu pozisyonları.

ayrıca Schuster Süper Ligi küçümsüyo gibiydi, erken bir uyarı oldu, iyi oldu. Liverpool hariç, uefa'da eşleştiğimiz takımlar bizim süperlig takımlarından daha kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...