Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

insanlar premium tankları genelde kolay para kazanmak için aldığından penetration ve isabet değerine (0.28 gibi muazzam bir değerde löew'nin topu) önem veriyor. bir de kv-5 iyi zırhlı ama löwe'nin zırhının eğimi daha iyi. 45 derece açıdaki bir zırh aşağı yukarı iki katı değere yaklaşıyor olmalı yanlış hatırlamıyorsam.

battle mechanics

tavsiye ederim, bayağı yararlı bilgiler var. özellikle doğru kamuflaj nasıl yapılır kısmı önemli. :)
Sosyal ağlarda paylaş

öğrendim Sam :)
KV-5'in önünde R2D2 gibi bir yer var makineli tüfek var üstünde
orası KV5'in zayıf karnı ve millet oraya atış yapıp direkt indiriyormuş daha düşük tier tanklarla bile :p

o yüzden löwenin gun, kvnin zırh ön planda ama kvdeki o zayıf nokta yüzünden löwe daha çok tercih ediliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

...battle mechanics

tavsiye ederim, bayağı yararlı bilgiler var. özellikle doğru kamuflaj nasıl yapılır kısmı önemli. :)

genelde bildiğim şeyler, daha önce biraz okumuştum da

benim sorunum mesela artillery ile duran bir tankın tam tepesine de indirsem, açılı vururken hafif arkasını da nişanlasam aşırı "ding" liyor, delemiyor ya da ıskalıyor

mürettebatın yeteneği diyecem ama tam tepeden indirdiğim tanka da ding demesi moralimi bozuyor T4 arty ile :D

KV ile 152 mm kullanayım dedim, sabit top gibi oynamak gerekiyor attığını da vuracaksın ki zarar etmeyesin ;)
XP gelmiyor adam gibi 14400 lazım 107 mm için :p sürünüyorum resmen, millet ne mal KV diyodur arkamdan kesin :D
Sosyal ağlarda paylaş

kv 107 ile gayet iyi, 152mm'ye DERP silahı diyorlar zaten one trick pony. ancak yakın mesafeden vurdun vurdun, karşıdaki yaşarsa ağlatıyor zaten reload.

artillery karışık olay, top armor hep zayıf ama penetration zaten çok düşük. öte yandan 200mm'lere filan gelince one shot atıyor tier 10 hariç herkese ki oyunlar çok kötü geçiyor bazı haritalarda dörder arty filan verince matchmaking. herkes mecbur pusuyor 12dk. sırf şu harita seçememe olayı nedeniyle soğuyorum oyundan.
Cuce said:

ben bu oyunun hitboxlarında o kadar detay olduğuna inanmıyorum acıkcası.

var, minnacık yerleri hedefleyip çatır çatır vuruyor millet dandik silahlarla önden.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

tasıyabiliyosun ama kaybediyolar explerinin bı kısmını %60la falan geciyolar.

hmm baktım sam insnalar var falan diyo ama ben öle dnek gelemedim hala aha bilmemneresine denk geldide patlattım adamı. arada crit geliyo gibi geldi bana

t1 ile t9, t10 patlatılan videolar var. auto-aim'e güvenmeyip kendin bilerek ateş edersen tarumar edemediğin kimse yok. %100 ding yapacağın adama takır takır saydırıyorsun önden. crit de doğrudan ateş edilen yerle alakalı, full hp adamları instagib uçuruyorsun direkt ammorack'e patlatınca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Exodous said:

Arkadaşlar Sultans of The Fields clanına başvuru yapmak isteyenler için bir link vereceğim. O linkteki başvuru formunu doldurduktan sonra clana kabul edilebileceksiniz.

Şu andaki sayımız yaklaşık 100 kadar olmuş durumda.

Bu oyuna gönül vermiş arkadaşları bekleriz.

Başvuru için buraya lütfen

sultans artık tier 8 ve üzeri tankı olanları kabul ediyor, daha düşük tierleri çıkardılar clandan, bilginize...

tam KV-3 aldım hevesim kursağımda kaldı ;) Sam bildiğin iyi bir clan var mı kafa vurucam 122 mm namlumla :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgi Eksikliği olmasın. Sultans 2. Klanını kurdu.

Eğitim Klanı (Akademi) ve Savaş Klanı. Klanlarda üye sayısı 100 ile sınırlı olduğundan ve asıl savaşacak adamlar ile tank kasan taktik kapan adamların bir arada olması 2 tarafada tam olarak eğilememeize sebep oldu.

Bizde 501ST adındaki 2. Klana düşük tierdeki arkadaşları gönderiyoruz. Klandan çıkarılırken gerekli bilgilendirme yapılmış olması lazım size. 501ST de diğer türkler ile birlikte takılabilir kendinizi geliştirir ve istenilen seviyeye geldiğinizde (yani Clan savaşlarında savaşabilecek seviyeye) Tekrar SULTANS Klanına zaten transferiniz söz konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

ama yanlış bilgi verilmemiş :) yani sultans artık tier 8 ve üstünü kabul ediyor...doğru evet ikinci bir klan kurulmuş ve çıkarılanlar oraya yönlendiriliyor, bilgi eksikliği olmuş haklısınız... hatta biraz daha ekleme yapalım madem, Sultans şu anda 60 kişi, eğitim amacıyla kurulan yeni clan da 6 kişi ve daha önce platoona birlikte katıldığım arkadaşlardan kimse yok, dolayısıyla kuruluş amacına "şimdilik" ulaşamamış görünüyor ;)

-Novgorod
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...