Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

abicim heavy oynuyosun sadece ondan oluyor.ben heavy den sıkıldım resmen.önceden heavy olmak baya iyiydi çok nerflendiler oyunda heavy oynayan da azaldı(azalması ii oldu ama) her oyunda ammo rack,gun,gunner vs her atışta gidiyor sen bi tane vuruyon karşındaki ufak tanklar 3-4 tane vuruyor parçaların hepsi dağoılıyor.üstüne 5 -6 tank patlatsan bile dier tanklarla oynadığın kötü bi oyundakinden az kar ediyosun.6. seviye td ile düşmanı uzaktan yakaladımmı daha çok hasar veriyorum çünkü hızlı dolduruyor daha adam kaçamadan 2. yi yiyor.hem baktım zora düştüm kaçıyorum arkama bakmadan.heavy ile tek sevdiim şehir içi savaşları. hummel la oynuyorum bazen is4 ü 2 atışta öldürüyorum kaçamıyor da garibanlar.maus un etrafında döne döne ateş etti bi oyunda is tank,adam vuramadı bi türlü . ya belki de sorn sadce heavy değil yüksek tier tanklardadır.

bende is,is3,hummel bide pz4 mü ne adını hatırlamadığım bi alman td si var üstüne 3m filan credit var
Sosyal ağlarda paylaş

Forumlara biri yazmıştı.Diyelim 5 heavy tankımız var 5 indede kötü bi oyun sonrası patladı ve hiç paramız kalmadı ne yapıcağız diye.
Hasarlı tanklar satılamıyor.Modulleri satılamıyor.Tek çözüm gold almak.Konuyu açan adamda oyun free diye bas bas bağırıyosunuz bu durumda ne yapıcaksınız fln diye baya bi fırçalamıştı.
Heavyler = sink :D
Valla benim üni başladı pek vakit ayıramıyorum.Jagpanther iyi gidiyo şu ışınlanma olayı olmasa çok daha güzel olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim para sorunum hiç olmadı ama baydığımdan bıraktım releaste öle alınıp oynanacak bi oyun deil ha tank felan seversin o ayrı severek oynarsın.Tabi deiştirmeleri lazım biraz çeşitlilik ekleyecekler yoksa is-7 alayım milleti patlatayımın bir heyecanı yok yani en fazla is-7 ile 1 hafta takılırsın sonra finito.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

spg ynarken milletin ne kadar kötü oynadığını tam görme fırsatın oluyor. oyunda son ölüyorum bakıyorum 3-5 kill var bende benim dıımdakiler sıfır yada karı takım için aynısı . her oyunda toplasan 5 kişiyi geçmiyor düzgün oynayan sayısı
spglerin killleri toplaması gayet normal zaten iki takım da iyi oynuyorsa. iyi oynaması şöyle; heavy ve tdler ilk başta scoutları indirmeli direk. gerçi ben genelde spg oynarken gelen scoutları kendim indiriyorum dibime geldiğinde ama bi ton küfür ediyorum sonra o değerli mermi scouta harcandı diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

sende de mi aynısı oluyor . benim hummella 2 tane scout öldürdüğüm çok oluyor ya.spg yim göya düşündüm de ne kadar çok yakın mesafeden tank patlattım hummella.millet kızıyor spg ler normal ateş edemesin diyorlar ama kimse savunmuyor normalde iş başa düşüyor

bide spg oynarken şey açısından dedim ben hani uydudan izler gibi izliyosun ya milletin yaptığı salaklıkları görüyosun.normalde yanında olmazsa olay nerden görecen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...