Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

chatte yöneticilerden birini yakaladım bundan sonra çok büyük ihtimal soft wipe gelmeyecekmiş. kapalı beta final aşamasındaymış ve bitmesine az bir süre kalmış. bitince her şey baştan başlayacakmış, kapalı beta testerlarına hediye verilmesi düşünülüyormuş. falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de grille ile oynuyorum, hayır upgradeli topuyla verdiği damage güzel falan ama 100% crew ile bir buçuk saat sürüyor nişan alması. hareketli tankları vurabilmek için aşırı sabır gerekiyor valla. rus spglerinde hiç öyle değil misal su-5te ufacık kalıyor hep target area çok az büyüyor. grillede hayvan gibi. yok ruslar her alanda ezmiş bu oyunda almanları.
Sosyal ağlarda paylaş

ya diyorum ki " olum bazen sen de kötü oynuyosun sinirlenme millete" ama bu kadarına dayanamicam artık ya bu kadar kötü oyuncu nerden geliyor. maç başladı hepsi bi köşeye yığıldı lan dağılın dioz yok sonra scout geldi aralarına girdi patlattılar "lan yürüyün durmayın orda die yalvarıyorum +1 adam daha bağırıyor. arty tek tek alırken hala öküz gibi aynı yerde bekliyorlar düşman geldi aldı resmen beleş oyun aldılar. bier değil 5 değil 100 değil böyle oluyor ortalama derecede oynasalar şimdiye baya tank almıştım hem yeniliyoruz hem sıkıntıdan kapatıyorum birikmiyor exp ler.off bunaldım ya
Sosyal ağlarda paylaş

oyun zevkli ama para vericemi sanmıyorum buna.bu haliyle para verilecek bi oyun değil. hadi aylık 10$ verdin premium aldın orda bitmicek birsürü şey goldla satılıcak ve bütün f2p oyunlarda olan şey olacak. item shop ürünlerini alanları ödüllendirmek yerine almayanları cezalandırmak.

ya bi de ben şeyi anlamadım önceki sayfada yakında release edilecek filan die e open beta olmicakmı oyunda o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Ben premium da satılan malların çok etkileyeceğini sanmıyorum ama premium hesapsız kasması tabi biraz yavaş olabilir, en azından kore yapımı f2p ler gibi olmaz.

Arty konusunda aim cart diye küçülse bu oyun oynanmaz artylerden. Ben hummel kastım ilk böyle izbe gibi vuruyodum millete, tanklara geçince anladım ne kadar küfür yemişim meğerse.
Ayın 30 u release diye bi laf dolanıyo ortada ama hangi ay bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Thecur3 said:

Arkadaşlar hepinizi ''sultans'' kanalına bekliyoruz...
Bildiğiniz üzere bir yarışma yapılacak burda bir grup kurucaz
full alman yada full rus olması gerekiyor yardımlarını bekliyoruz
kanal adı :tsk
zerzl sizle ilgilenecek

Kadir bi git bu oyununda içine etme bebe :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...