Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazan Ayı Felakettir

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaslar o degilde bu gereksiz davulcuları şikayet edebileceğimiz bir mevki yok mu? İnan gına geldi artık. Tamam bizde oruç tutuyoruzda saatimiz bilmemneyimiz var. Biraz önce kavga ettim şerefsiz herifle yine. Arazi oldu lavuk ben aşağı inene kadar. Her gece dambır dambır. Araba alarmı susturmaktan bir hal oldum
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah davul çalınca FAKIN ISLAM diye uyanan arkadaşlar, bunun dinle, diyanetle falan alakası yok. Osmanlıdan kalma public uyandırma servisi. Tamamen çağ dışı, hala yaşıyor olması büyük bir rant kapısı.

11ay muhtaçları unutup bir ay yardım etmek ayıp demiş birisi. Bir elin verdiğini diğeri bilmesin denmişken, siz kimin kime ne zaman yardım ettiğini nereden biliyorsunuz. Hem 11 ay yardım etmiyorsan o 1 ay da yardım etme diye bir mantık var mı. İnsanların yapacağı yardıma da ipotek mi koyacaksınız ?
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Sabah davul çalınca FAKIN ISLAM diye uyanan arkadaşlar, bunun dinle, diyanetle falan alakası yok. Osmanlıdan kalma public uyandırma servisi. Tamamen çağ dışı, hala yaşıyor olması büyük bir rant kapısı.

11ay muhtaçları unutup bir ay yardım etmek ayıp demiş birisi. Bir elin verdiğini diğeri bilmesin denmişken, siz kimin kime ne zaman yardım ettiğini nereden biliyorsunuz. Hem 11 ay yardım etmiyorsan o 1 ay da yardım etme diye bir mantık var mı. İnsanların yapacağı yardıma da ipotek mi koyacaksınız ?

dinsizlerin icki ve seks partisi duskunlugu iddeasi gibi bisey o, zamanla alisirsin np

davuldan rahatsiz olmiyorum, davulcuya mahallece posta koyduk tek bir arabanin alarmini otturursen para vermiycez diye, efendi efendi caliyor, uyaniyorum ama uyuyorum sonra VIYVIYVIY alarm otmedigi icin

ama bozuk hoperlor ile sesi sonuan kadar acik okunan ezan tiksindiriyor resmen, normalde severim ezanin adam gibi okunmusunu, sallamadigim halde okundugu surece bi mola verdirir kafa dinlendirirde kart sesiyle tizi sonuna kacar hoporlerdo pokeimam gibi ezan okuyup insanin akfasinin icine siciyorlar

sanki ezani insanlara degilde allaha ulastirmaya calisiyorlar, en yuksek sesle kim calarsa daha cok sevaba gircek sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...