Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İngiltere Planları ve Eğitim Kredisi

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Bu arada ben bi şekilde gidecem galiba

şu an referans toplamaya çalışıyorum , dayımla da konuştum beklio beni cambridgee , referanslarımı alırsam şubat ortası gibi falan başvurup kabul edersem gidiorum anglia ruskine . ama iş sırasında referans kovalamak resmen işkence strese girdim mail atiom hocalar sallamio okula falan gidecem ninja bi şekilde almaya çalışcam referans bakalım ne olacak
Sosyal ağlarda paylaş

@nutella, ben direk enerjiyle alakasızım bi science and technology ya da engineering başlığı görsem başvurabilicektim de o yüzden dedim.

@mortis, kolay gelsin ya yanında olmayan hocadan referans istemek gerçekten baya zor. ben şu ana kadar 1 başvuru patlattım onun yüzünden 120$ çöpe gitti. bi tanesi de bekliyo hala, göndermiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

bu topic çok iyiymiş. Bende seneye master istiyorum İngiltere'de. (Reklamcılık, Pazarlama,iletişim alanında).

Paylaşmaya devam.

@DynamicK bu arada siten çok hoşuma gitti gerçekten yararlı bilgiler var. Şayet ben de gidecek olursam bu tarz bi blog tutabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Admin
Sagol, biraz ara vermistim yazmaya da bu hafta icinde devam edicem.

Kendi siteleriniz var ise oradan GoLondra.com a link verir iseniz makbule gecer :)

Bedava orijinal & samimi bilgi daha ne olsun :)

Bu arada sorunuz olursa falan ister sitede yazilar altina yorum yaparak sorun ister ozel mesaj ya da email atin yanitlarim musaitken.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ZaugnaKhaldun said:

Anglia Ruskin'de hangi programa başvuruyorsun abi?

Digital/Interactive Marketing ile ilgili yüksek lisans programları konuşuldu mu? Konuşulmadıysa da bilgisi olan var mıdır acaba, 1-2 seneye düşünüyorum ben de ama yavaştan planlarımı çizmem lazım.

ben managementa başvuracam abi
işimi garantiye aliim ilerde abi bu marketingden sıkıldım finansyapsaydım keşke dersm die backup hehe, çünkü management mezunu da gider marketinigi yapar, zaten marketinge de odaklanabiliosun management içersinde. biraz etiketi de önemli die düşünüom

ama anglia ruskinde Marketing and Innovation die bi bölüm var onu da düşünmüo değilim aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler ^_^

diğer hocaya tekrar mail attım bakalım hocam dönmediniz QQ die.

University of Essex
University of East Anglia
Anglia Ruskin University
Kingston University
Roehampton University

bu 5 universiteye başvuruyorum büyük ihtimalle, en üst 2 , biraz zorlayarak girebileceim uniler diğerleri orta seviye uniler olduğu için kabul olurum die düşünüom .

Fakat her türlü anglia ruskine gidecem gibi gözüküyor dayım orda diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şu university of essex de iyi sanırım epey ve yeri de güzel. Brighton'a 7 km. Brighton da zaten Londra'ya trenle 90 dakika falan. Baya güzel bir yerdi. Londra'nın pahalılığından çekiniliyorsa tercih edilebilir yani. sanırım..

Londra İstanbulsa Brighton İzmir gibi bişey
ama çok yakınlar tabi o yüzden iyi yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...