Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

Vanilla Demo perşembe günü Strawberry ise cuma günü çıkıyor.Maalesef quickstart olarak TR ligi yok.Şili mili koymuşlar :) Heyecanla bekliyorum cuma gününü bakam ne olcek.YEni maç içi görüntüleri süper.Grafik motoru bu sefer tadından yenmeyecek gibi geliyor bayağı bir geliştirme yapılmış.Oynayıp görücez az kaldı.Eğer demo makinada iyi çalışırsa full sürümde çalışır demektir değil mi arkadaşlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Cuma demo geliyo. Bazıları Perşembeden indirebileceklermiş. Tam anlamadım ama belki indiririm demoyu çok canım sıkılırsa ^^

Ha bi de legal clonedvd veya nocd exe kullanabiliyosun cd'siz oynamak için. Oyunların %90'ı cd'siz oynanmıyor zaten hala. Onu yapmayan aptal aptal servera bağlan bıdı bıdı modunda koruma kullanıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

demodan başlar kendime takım bulurum ben her sene :)

bu sene tahminen MANU olur ama takımım , resmen oynaması en zor iyi takım , o kadar borcu idare etmek falan :P man city yüzünden alıcak adam kalmadı bi de , öyle bi derdimiz de var

ayrıca bu sene chelsea ile de oynamak istiyorum. takım yaşlandı , revizyonu yapacak hoca olmak gayet eğlenceli olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

İtalyan liginden çok keyif alıyorum ya,bende mi bi sorun varki :)) hoşuma gidiyo bayağı coşasım geliyor.Ben palermo ya da udineseyi almak istiyorum.Palermo çok fazla güç kaybetti ama miccoli ve pastore üstüne takımı kurmak eğlenceli olabilir.Udinese ise çok kaliteli ve genç bi takım kısa sürede şampiyon yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha sen torpilliymişsin ^^ Bir de download'a genelde dükkanlar kapalıyken açıldığı için steamden alan daha erken ediniyor ki FM için iyiymiş de bazı oyunlar geç geliyor işte Türkiye'ye. O zaman iyi.

Şahsen Special Edition dışında kutulu oyun almamaya çalışıyorum ama kota mota olayları yüzünden istemeden de olsa aldığım oluyor tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...